Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Gallus podsumowuje targi drupa 2012

Gallus podsumowuje targi drupa 2012

Firma Gallus Stanz- und Druckmaschinen GmbH z dużą satysfakcją przyjęła efekty swojej obecności na największych targach poligraficznych świata. Podczas imprezy jej stoisko, na którym odbywały się pokazy na żywo maszyny Gallus ICS 670, odwiedziło ponad 8 tys. gości, oferta rozwiązań Gallusa dla przemysłu pudełek składanych zainteresowała wielu profesjonalistów. Dowodem zainteresowania jest kilkaset zapytań dotyczących oferty firmy, a także podpisane kontrakty.

Na stoisku o powierzchni 720 m2 dział zajmujący się pudełkami składanymi prezentował swoje rozwiązania do efektywnej produkcji pakowań z kartonu i tektury. Największe zainteresowanie zwiedzających przyciągały maszyna Gallus ICS 670 oraz wydajny system do obsługi opakowań objętościowych, np. płynów. Firma zaprezentowała również nowe możliwości zróżnicowania i dodania wartości aplikacjom poprzez zastosowanie techniki sitodruku rotacyjnego (z użyciem płyt Gallus Screenery), a także gamę dostępnych usług (m.in. moduły treningowe).

Pokazana na stoisku maszyna Gallus ICS 670 była wyposażona w wiele innowacji, m.in. nowy zespół do wklęsłodruku oraz moduł nakładania folii na zimno. „Nowy zespół do druku wklęsłego ustanawia nowe standardy w zakresie obsługi, kosztów operacyjnych oraz elastyczności, a w połączeniu z platformową koncepcją Gallusa ICS 670 zapewnia największą elastyczność i wydajność w produkcji” - powiedział Matthias Boog, dyrektor ds. operacyjnych w Gallus. Dodał również, że opracowane innowacje są przyjazne dla klienta, a ich głównym celem jest dostarczenie klientom przewagi w dziedzinie zrównoważonego rozwoju nad konkurencją.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.