Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Mimaki zaprezentuje pełną ofertę

Mimaki zaprezentuje pełną ofertę

Firma Mimaki weźmie udział w targach drupa 2016 z pełną ofertą drukarek solwentowych i UV oraz stołów tnących. Na największych na świecie targach drukarskich, które odbędą się od 31 maja do 10 czerwca w Düsseldorfie, firma Mimaki zaprezentuje rozwiązania, które zaspokajają szeroką gamę potrzeb rynkowych, od oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych po materiały przemysłowe, opakowaniowe i promocyjne. Stoisko firmy Mimaki będzie znajdować się w hali 09, stanowisko A04.

„Niezmiernie cieszymy się, że zaprezentujemy na targach drupa nową drukarkę UJV55-320 o prędkości 110 m2/h i szerokości 3,2 m” – powiedział Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w krajach EMEA w Mimaki Europe. „Ta drukarka została niedawno zaprezentowana na targach FESPA Digital, podczas których sprzedaliśmy ponad 30 sztuk. Spodziewamy się, że ten produkt zrobi równie wielkie wrażenie na uczestnikach targów drupa. Jednak nieprzypadkowo nasz udział nie ograniczy się tylko do tego. Nasi specjaliści będą tłumaczyć odwiedzającym elementy naszej oferty, które po dodaniu do ich platform produkcyjnych powinny zapewnić wzrost dochodów. Będziemy również prezentować mnóstwo doskonałych przykładów materiałów wyprodukowanych z użyciem różnych drukarek i stołów tnących. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie na stanowisku Mimaki!”
Na swoim stanowisku firma Mimaki zaprezentuje również:

• Drukarkę typu flatbed UJF-7151plus do druku bezpośredniego na różnych podłożach w bardzo wysokiej, przemysłowej jakości;
• Drukarkę typu flatbed UJF-6042 oraz mniejsze drukarki biurkowe UV-LED: UJF-3042HG i UJF-3042FX;
• Wydajne drukarki typu flatbed JFX500-2131 i JFX200-2513 oraz drukarkę przemysłową UJV500-160 UV drukującą z roli na rolę;
• Produkcyjne drukarki solwentowe JV150-160 i JV300-160 oraz rozwiązania drukująco-tnące CJV300-160 i CJV150-75.

Pan Horsten dodaje: „Sądzimy, że odwiedzający docenią też wartość plotera tnącego typu flatbed CFL-605RT, który idealnie nadaje się do współpracy z drukarką typu flatbed UJF-6042 jako rozwiązanie drukująco-tnące do tworzenia próbek i makiet opakowań, jak również krótkich serii spersonalizowanych, jedynych w swoim rodzaju materiałów”.

Kolejnym unikatowym rozwiązaniem z firmy Mimaki prezentowanym na targach będzie opcja Kebab, która może być używana z maszynami UJF-3042HG i UJF-6042 do 360-stopniowego bezpośredniego druku UV na obiektach walcowych o długości od 30 do 330 mm oraz średnicy od 10 do 110 mm. „To zawsze przyciąga uwagę na targach” – stwierdza pan Horsten. „Odwiedzający są zawsze zdziwieni, jak łatwo opcja Kebab zmienia operacje drukowania tak, aby spersonalizować lub dostosować materiały promocyjne o wysokiej wartości dodanej i uzyskać dodatkowe dochody”.

Ponadto prezentowane będą bardzo zróżnicowane przykłady zastosowań – od oznakowań sklepowych i ekspozycyjnych po materiały promocyjne, takie jak nadruki na długopisach i obudowach iPhone’ów. Odwiedzający nasze stanowisko będą też mogli zobaczyć próbki wykonane z użyciem wiodących na rynku atramentów firmy Mimaki oraz porozmawiać ze specjalistami o doborze atramentów najlepszych do konkretnych zastosowań, w tym atramentu pomarańczowego, jasnoczarnego i srebrnego, które są dostępne do określonych drukarek oraz poszerzają gamę kolorystyczną i odwzorowują efekty metaliczne w przystępnej cenie.

„Zachęcamy do rozmów w cztery oczy ze specjalistami z firmy Mimaki” – podsumowuje pan Horsten. „Specjaliści z firmy Mimaki skupiają się na konkretnych potrzebach odwiedzających i dają strategiczne wskazówki zapewniające rozwój firmy. Zapraszamy odwiedzających do naszego stanowiska, aby mogli porozmawiać z nami o możliwościach zwiększenia rentowności ich firm w przyszłości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.