Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Możliwość uczestnictwa w zorganizowanym wyjeździe na drupę

Możliwość uczestnictwa w zorganizowanym wyjeździe na drupę

Targi drupa, które odbywają się od ponad 50 lat, to absolutne „must be there” dla osób związanych z branżą poligraficzną i papierniczą. Dla tych, którzy wolą uczestniczyć w zorganizowanym wyjeździe niż wybrać się do Düsseldorfu indywidualnie, propozycję ma firma Grafikus – Systemy Graficzne sp. z o.o.

Wyjazd, z trzydniowym pobytem na targach, jest organizowany w dwóch terminach:
I termin – 7-11 maja
II termin – 12-16 maja.
Uczestnicy mają zapewnioną opiekę pracowników firmy Grafikus podczas całego pobytu, pomoc w komunikowaniu się i zwiedzanie targów zorganizowane pod kątem indywidualnych zainteresowań. Poza programem profesjonalnym na miejscu czekają na chętnych także inne atrakcje.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia należy nadsyłać do 28 marca 2012.
Szczegóły wyjazdu i rejestracja – na stronie internetowej firmy Grafikus.

  • Obecnie 3 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu