Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Targi drupa 2024 z perspektywy Müller Martini

Targi drupa 2024 z perspektywy Müller Martini

Bruno Müller na stoisku Müller Martini podczas targów drupa 2024

Bruno Müller – dyrektor generalny Müller Martini – podkreśla, że udział w targach drupa okazał się dla firmy dużym sukcesem. Złożyły się na niego wysoka frekwencja na stoisku przez wszystkie jedenaście dni trwania wystawy, wiele podpisanych umów sprzedażowych i znakomita praca zespołowa, na równi z ekspozycją maszyn przyciągająca uwagę gości.

„Nasz występ był mocny i udany, co znalazło odzwierciedlenie w dużej liczbie pozytywnych komentarzy i komplementów, jakie otrzymaliśmy od odwiedzających. Frekwencja na targach była duża i, co dla nas bardzo ważne, sprzedaliśmy wiele maszyn bezpośrednio na miejscu. To pokazuje, że nasza oferta i innowacje zostały dobrze przyjęte przez klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu targów” – mówi Bruno Müller.

Jak dodaje, motto firmy prezentowane na targach – „Napędzanie transformacji cyfrowej” – trafiło w samo sedno potrzeb gości. „Odwiedzający byli pod wrażeniem naszej koncentracji na nowych technologiach, zwłaszcza (ale nie tylko) na rozwoju cyfrowym oraz tego, jak wykorzystujemy transformację cyfrową z korzyścią dla naszych klientów. Druk cyfrowy zyskuje coraz większą popularność, a nasze rozwiązania wpisują się w ten trend. Poza tym na gościach duże wrażenie robił nasz nowoczesny występ i dobry nastrój całego zespołu. Pozytywnie oceniono także projekt stoiska, który po mistrzowsku odzwierciedlał innowację i technologię, którą reprezentuje Müller Martini. Doskonale zaprezentowane rozwiązania przyciągały uwagę, pozwalając gościom z bliska przyjrzeć się naszym rozwiązaniom. Pomimo swobodnej, przyjaznej atmosfery było widać, że wszyscy ciężko pracowali, aby zapewnić odwiedzającym pouczające i inspirujące doświadczenie” – podkreśla Bruno Müller.

„Współpraca pomiędzy Müller Martini i Hunkeler układała się znakomicie od pierwszego dnia. Dzięki wspólnemu rozwiązaniu na naszym stoisku oraz prezentacjom w dwóch innych lokalizacjach mieliśmy niepowtarzalną okazję, aby jeszcze lepiej się poznać i udoskonalić procesy współpracy przy wspólnych projektach. Ta dobra praca zespołowa została potwierdzona wielokrotnymi sprzedażami. Szczególnie cieszy nas pozytywne przyjęcie światowej premiery – rozwiązania, które wspólnie opracowaliśmy, które łączy technologię Müller Martini Vareo PRO i Hunkeler Starbook Sheetfolder. Odwiedzający chwalili bezproblemową integrację i liczne możliwości, jakie daje to połączenie. Zainteresowanie zwiększeniem wydajności i poprawą jakości rozwiązania było bardzo duże. Zresztą na targach drupa widoczne było rosnące znaczenie cyfrowego druku arkuszowego. Udało nam się sfinalizować zarówno nieoczekiwane, jak i oczekiwane transakcje, i jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży. Co więcej, pozytywnie oceniamy nasz kierunek strategiczny. Zdecydowanie pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają obraną ścieżkę i pokazują, że spełniamy potrzeby i wymagania naszych klientów” – dodaje dyrektor generalny Müller Martini.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.