Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / XMPie: przełomowe rozwiązania z obszaru zarządzania komunikacją

XMPie: przełomowe rozwiązania z obszaru zarządzania komunikacją

Na tegorocznych targach drupa firma XMPie, należąca do Xerox Corp., zaprezentuje swoje najnowsze oprogramowanie, które umożliwia usługodawcom i specjalistom ds. zarządzania marką skuteczne dotarcie do klientów przy użyciu narzędzi z obszaru personalizowanej komunikacji wielokanałowej.

Na obszarze przylegającym do przestrzeni wystawowej Xeroxa XMPie pokaże innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania personalizowaną komunikacją wielokanałową (Individualized Communications Management – ICM), wideo, Web-to-print, marketingu on demand, druku zmiennych danych, personalizowanych mediów cyfrowych, oraz narzędzia do prowadzenia zintegrowanych kampanii 1:1.
„Nawet w obecnym, dynamicznie zmieniającym się cyfrowym świecie, w którym mamy do czynienia z eksplozją informacji, jest możliwe i wskazane, aby indywidualnie docierać do każdego klienta i tworzyć z nim długofalowe relacje w oparciu o odpowiednio dobraną komunikację wielokanałową – wyjaśnia Judy Berlin, Worldwide Marketing Manager XMPie, a Xerox Company. – Podczas tegorocznych targów drupa będziemy chcieli podzielić się swoją wizją nowoczesnej komunikacji. Cieszymy się na możliwość pokazania osobom zwiedzającym, w jaki sposób stawić czoła dzisiejszym marketingowym wyzwaniom dzięki rozwiązaniom opracowanym przez XMPie”.
Eksperci XMPie będą przeprowadzać demonstracje na żywo wielu produktów, od linii uDirect Print do drukowania zmiennych danych po rodzinę PersonalEffect – serwerowych rozwiązań do personalizowanego druku, mediów cyfrowych i zintegrowanej komunikacji przy użyciu zróżnicowanych nośników przekazu (cross media). Korzystający z innowacyjnych rozwiązań klienci i partnerzy XMPie będą na miejscu, aby podzielić się z gośćmi stoiska swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami.
Inne nowe rozwiązania, które zostaną zaprezentowane na targach drupa 2012:
- uStore 6.0 dla rozwiązań Web-to-print i marketingowych portali, wyposażone teraz w nowe możliwości zarządzania dokumentami przesłanymi przez odwiedzających klientów, gwarantujące lepszą kontrolę nad marką, raportowaniem etc
- rewolucyjne rozwiązania z obszaru ICM dla planowania, budowania, monitorowania i mierzenia skuteczności wielokanałowej kampanii marketingowej
- uDirect Video – rozwiązanie do personalizacji wideo, oparte na Adobe After Effects.

Część przestrzeni wystawowej przeznaczona będzie na XMPie 1:1 Cinema Theatre. To strefa, w której zwiedzający zobaczą intrygującą, dynamiczną prezentację wideo, przedstawiającą rozwiązania i przygotowującą na główną wystawę. Widzowie dowiedzą się bezpośrednio, w jaki sposób rozwiązania XMPie pomogą im osiągnąć wyższy poziom skuteczności w obszarze budowy relacji biznesowych, integralności prowadzonych działań i optymalizacji kosztów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.