Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Zoptymalizowany program farb drukarskich od Zeller+Gmelin

Zoptymalizowany program farb drukarskich od Zeller+Gmelin

Zeller+Gmelin w hali 3 na stanowisku C36 zaprezentuje aktualny zakres oferty do druku opakowań i etykiet. Oferta, którą przedstawi firma, skupi się na najnowszych wdrożeniach produktów utrwalanych energią, w których się specjalizuje.

W segmencie utrwalania lampami LED-UV firma przedstawi kolory procesowe z nowej serii Uvalux LED U45 do druku offsetowego na papierze, kartonie i podłożach niewsiąkliwych. Seria ta przeznaczona jest do lamp LED-UV o długości fali 365, 375, 385 i 395 nm i spełnia wymagania ISO 2846-1:2006 dla standardowych farb procesowych. Do druku offsetowego Z+G zaprezentuje również nowy klej do cold-stampingu utrwalany lampami LED-UV.
Nowa seria Uvalux HUV U48, którą Zeller+Gmelin również przedstawi podczas drupy,
to wysoko reaktywne farby procesowe opracowane do druku offsetowego przy użyciu lamp UV z domieszką żelaza.
Do druku opakowań na żywność Zeller+Gmelin przygotował nową generację offsetowych farb utrwalanych wiązką elektronów (EB). Nowa seria Esalux FCM E41 nie zawiera żadnych fotoinicjatorów, charakteryzuje się nikłym zapachem i niską migracją oraz nie zawiera bisfenolu A.
Dla segment cyfrowego firma zaprezentuje nowo opracowaną gamę lakierów cyfrowych Uvaflex.digital, w której skład wchodzą lakiery błyszczące i matowe zarówno do dalszego zadruku, jak i wykańczania wydruku cyfrowego. Wszystkie produkty z tej serii dostępne są
w wersji niskomigracyjnej do druku opakowań na żywność.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3.75/5 (4 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Flint Group Flexographic poinformowała o poszerzeniu portfolio o nową fleksograficzną płytę drukową z płaskim punktem, o bardzo niskiej twardości – nyloflex FTL Digital. Jest ona przeznaczona do druku farbami wodnymi na podłożach mających wyższą zawartość włókien pochodzących z recyklingu, na papierze i tekturze falistej.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych wraz Kancelarią Tax-Lex w styczniu tego roku w swoim piśmie zarekomendowała Ministerstwu Finansów zmiany dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety negatywnie. Swoją decyzję argumentuje m.in. zbyt dużymi kosztami dla budżetu państwa, ryzykiem powstania „dziur w prawie” wykorzystywanych przez przedsiębiorców oraz obecną sytuacją związaną z pandemią Covid-19.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.