Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Zoptymalizowany program farb drukarskich od Zeller+Gmelin

Zoptymalizowany program farb drukarskich od Zeller+Gmelin

Zeller+Gmelin w hali 3 na stanowisku C36 zaprezentuje aktualny zakres oferty do druku opakowań i etykiet. Oferta, którą przedstawi firma, skupi się na najnowszych wdrożeniach produktów utrwalanych energią, w których się specjalizuje.

W segmencie utrwalania lampami LED-UV firma przedstawi kolory procesowe z nowej serii Uvalux LED U45 do druku offsetowego na papierze, kartonie i podłożach niewsiąkliwych. Seria ta przeznaczona jest do lamp LED-UV o długości fali 365, 375, 385 i 395 nm i spełnia wymagania ISO 2846-1:2006 dla standardowych farb procesowych. Do druku offsetowego Z+G zaprezentuje również nowy klej do cold-stampingu utrwalany lampami LED-UV.
Nowa seria Uvalux HUV U48, którą Zeller+Gmelin również przedstawi podczas drupy,
to wysoko reaktywne farby procesowe opracowane do druku offsetowego przy użyciu lamp UV z domieszką żelaza.
Do druku opakowań na żywność Zeller+Gmelin przygotował nową generację offsetowych farb utrwalanych wiązką elektronów (EB). Nowa seria Esalux FCM E41 nie zawiera żadnych fotoinicjatorów, charakteryzuje się nikłym zapachem i niską migracją oraz nie zawiera bisfenolu A.
Dla segment cyfrowego firma zaprezentuje nowo opracowaną gamę lakierów cyfrowych Uvaflex.digital, w której skład wchodzą lakiery błyszczące i matowe zarówno do dalszego zadruku, jak i wykańczania wydruku cyfrowego. Wszystkie produkty z tej serii dostępne są
w wersji niskomigracyjnej do druku opakowań na żywność.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3.75/5 (4 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu