Home / Multimedia / Baza firm / Acron

Acron

Email: infoSPAMFILTER@acron.com.pl

ul. Baletowa 28
02-867 Warszawa
tel. 22 644 73 24
fax 22 644 73 40

Acron jest jednym z czołowych polskich producentów wałków drukarskich i przemysłowych, dla szerokiego zakresu zastosowań. Ponad 20 lat na rynku ugruntowało pozycję firmy jako jednego z głównych przedstawicieli tej branży.
Acron dostarcza pełną gamę usług w zakresie produkcji jak i regeneracji wałków mających zastosowanie w druku offsetowym, fleksograficznym oraz innych gałęziach przemysłu. Oferta firmy obejmuje pokrycia z wielu rodzajów mieszanek gumowych, sylikonowych, poliuretanowych, chromowych oraz rilsanowych. Acron świadczy także usługi w zakresie szlifu i wyważania różnego rodzaju walcy.
Nowoczesny park maszynowy pozwala na seryjną produkcję wałków do ponad 30 najbardziej popularnych maszyn drukujących. Regenerację przeprowadza się kompleksowo, zaczynając od sprawdzenia i naprawy rdzenia po nałożenie nowej powłoki. Elastyczność i bogate doświadczenie firmy pozwala na fachowe i szybkie usługi w tym zakresie, co jest bardzo istotne szczególnie w przemyśle poligraficznym.
Klientami Acron jest wiele drukarni i zakładów przemysłowych w Polsce jak i na świecie min. w Anglii, Czechach, Litwie, Łotwie, Estonii, Niemczech.
Naszymi atutami są mieszanki gumowe renomowanych zagranicznych producentów, wysoka jakość oraz indywidualne podejście do klienta

Address: Polska, Warszawa, Baletowa, 28 Latitude: 52.123792 Longitude: 21.009678

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje