Home / Multimedia / Baza firm / Aquila (Radomsko)

Aquila Sp. z o.o.

Email: aquilaSPAMFILTER@aquila.vpk.pl

ul. Przedsiębiorców 1
97-500 Radomsko
tel. 44 731 57 60
fax 44 731 57 61

AQUILA to ambitny zespół profesjonalistów oraz gwarancja doskonałej jakości produktów i serwisu. Podstawowym produktem, a zarazem pasją firmy jest tektura falista. AQUILA proponuje swym odbiorcom szeroki asortyment tektur 3- i 5-warstwowych o typach fal B/C/E oraz BC/EB. Wybierając ofertę firmy AQUILA klienci zyskują solidnego partnera, który wspiera swoich odbiorców dedykując im swój cały potencjał produkcyjny.
Zakład Września: ul. Objazdowa 6a, 62-300 Września, tel. 61 650 19 00, fax 61 650 19 01
Zakład Radomsko: ul. Przedsiębiorców 1, 97-500 Radomsko, tel. 44 731 57 60, fax 44 731 57 61

Address: Polska, Radomsko, Przedsiebiorców, 1 Latitude: 51.085781 Longitude: 19.3963

Polecamy

„Świat DRUKU”, który Państwo trzymają w rękach, to specjalne, lipcowo-sierpniowe wydanie, połączone z dodatkiem „Gwiazdy targów drupa 2016. Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych”. Z numerem tym będziemy obecni na FestiwaluDruku.pl (07–08.09), podczas którego poprowadzimy warsztaty z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą”. Wielkie święto branży poligraficznej, jakim są targi drupa, już za nami. W najbliższych numerach postaramy się Państwu przybliżyć to, czego się dowiedzieliśmy podczas targów. Już w tym wydaniu znajdą Państwo szczegółową relację dotyczącą druku cyfrowego w małym i wielkim formacie. Kolejne numery przyniosą następne części relacji związane z tematami przewodnimi. Numer wakacyjny to nie tylko wnioski podrupowe, ale również inne tematy przewodnie. Jednym z nich jest nowoczesny dział DTP. Temat rynku reklamowego jest zgłębiany w artykule Joanny Pełech, która przekonuje, że reklama ma wielki wpływ na decyzje zakupowe klientów i warto być świadomym, jakie strategie mogą ułatwić dotarcie do konsumentów. Z kolei o oklejaniu folią w celach marketingowych swoimi radami podzielił się z nami Mike Horsten. W numerze znalazły się także relacje – m.in. z jubileuszu drukarni Pozkal, targów Plastpol, Warszawskich Targów Książek oraz Festiwalu Książek organizowanego przez Opolgraf. W imieniu zespołu „Świata DRUKU” życzę Państwu miłych urlopów i dużo wypoczynku, a w wolnej chwili zachęcam do głosowania w konkursie na „Supergwiazdę targów drupa 2016”.
Czytaj>>>

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje