Home / Multimedia / Baza firm / Avargraf

Avargraf

Email: avargrafSPAMFILTER@avargraf.com.pl

ul. Taneczna 7a
02-829 Warszawa
tel. 22 331 33 33
fax 22 331 33 34

Fachowa pomoc oraz wsparcie doświadczonych serwisantów - ich kwalifikacje poświadczone są odpowiednimi certyfikatami producentów maszyn.
Montaż maszyn poligraficznych, naprawy gwarancyjne, naprawy oraz regulacje pogwarancyjne, przeglądy okresowe maszyn, doradztwo, szkolenia z zakresu obsługi operatorskiej, przestawianie maszyn, organizacja przeprowadzki drukarni. Zapewniamy oryginalne części zamienne. Proponujemy sygnowanie umów serwisowych, konsultacje telefoniczne oraz dyżury serwisowe.

Address: Polska, Warszawa, Taneczna, 7A Latitude: 52.138056 Longitude: 21.015286

Polecamy

Drodzy Czytelnicy,

październik i listopad to miesiące obfitujące w imprezy targowe. Dopiero co na targach Viscom w Düsseldorfie poznawaliśmy nowości w zakresie komunikacji wizualnej (nasza relacja w jednym z kolejnych numerów „Świata DRUKU”), a już pędzimy do Kielc na targi producentów marek własnych Future Private Labels (25–26 października) i do Krakowa na Międzynarodowe Targi Książki (26–29 października). Odwiedzimy też targi druku przemysłowego: IPEX w Birmingham (31 października–3 listopada) oraz InPrint w Monachium (14–16 listopada), a także Fast Textile w Nadarzynie (16–18 listopada).

Czytaj>>>

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje