Home / Multimedia / Baza firm / BCS Autobox

BCS Autobox Polska

Email: biuroSPAMFILTER@autoboxpolska.pl

ul. Inżynierska 11
93-569 Łódź
tel. 795 111 975

Minęło już ponad 30 lat, od kiedy firma BCS • Autobox wykonała swoje pierwsze urządzenia do produkcji opakowań z tektury falistej. Od samego początku maszyny przez nas produkowane były z myślą o ułatwieniu wykonywania krótkich serii opakowań. Z biegiem czasu stworzyliśmy urządzenia, w których zmiana ustawień nie zajmuje więcej niż jedną minutę i dokonuje się prawie całkowicie automatycznie dzięki zespołowi serwonapędów. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość stałej rozbudowy maszyny o kolejne sekcje. W efekcie możemy uzyskać automatycznie przestawiającą się maszynę do produkcji opakowań z tektury falistej, z możliwością drukowania fleksograficznego w dwóch kolorach. Dużą zaletą urządzeń jest fakt, że możemy wykonać ponad 100 stylów Fefco bez konieczności używania jakichkolwiek wykrojników.
W naszej ofercie znajdują się również nowoczesne składarko-sklejarki. W zależności od potrzeb naszego klienta, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni model dostosowany do jego potrzeb produkcyjnych.

Address: Polska, Łódź, Inżynierska, 11 Latitude: 51.750167 Longitude: 19.442083

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje