Home / Multimedia / Baza firm / Convert Paper

Convert Paper

Email: infoSPAMFILTER@convertpaper.pl

Czachorowo 43
63-800 Gostyń
tel. 65 575 12 29
fax 65 575 19 94

Convert Paper jest największym w Polsce dystrybutorem tektury litej i producentem tektury falistej dwuwarstwowej.
Unikatowy system dostaw, gwarantujący:
- 72 godzinny termin realizacji zamówień pozwalający partnerom firmy na skrócenie terminów realizacji zamówień oraz poprawę elastyczności i sprawności drukarni,
- realizację zleceń w formacie minimalnym, zgodnym z zamówieniem klienta, pozwalającą zdecydowanie obniżyć ilość odpadu technologicznego i bezpośrednio wpłynąć na obniżenie kosztów produkcji oraz poprawę rentowności,
- arkuszową realizację zamówień pozwalającą klientom na zamawianie surowca w ilości wynikającej z konkretnego zlecenia produkcyjnego oraz redukcję stanów magazynowych.

Zaawansowany technologicznie park maszyn oraz 5000 ton surowca w rolach, umożliwia realizację zamówień liderów z branży poligraficznej w kraju i za granicą. Partnerzy firmy to największe koncerny papiernicze z całego świata. Doświadczenie zdobywane przez lata, własne laboratorium oraz długofalowa współpraca z dostawcami sprawia, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość.

Address: Polska, Gostyń, Czachorowo, 43 Latitude: 51.843547 Longitude: 16.992631

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje