Home / Multimedia / Baza firm / Ligum Pol

Ligum Pol

Email: ligumSPAMFILTER@ligum.home.pl

ul. Sikorskiego 64
67-200 Głogów
tel. 606 454 486
tel. 76 834 15 81
fax 76 833 50 38

LIGUM to producent prawdopodobnie najlepszych walców gumowych. Wraz ze swoją firmą-matką – Westland Gummiwerke – jest rekomendowanym, przez największych producentów maszyn drukarskich, dostawcą walców na pierwsze wyposażenie (OEM), partnerem systemów Printcom i Saphira oraz wykonawcą regeneracji i sprzedawcą walców w systemie wymiany.
W skład Grupy LIGUM wchodzą zakłady: w Czechach – LIGUM Jablonec, na Słowacji – LIGUM Poprad, w Polsce – LIGUM Głogów, na Ukrainie – LIGUM Łuck, oraz w Rosji – LIGUM Moskwa, obejmujące swym zasięgiem rynki całej Europy zwłaszcza części Centralnej i Wschodniej. Zakłady LIGUM należą do koncernu Westland, światowego lidera w produkcji walców offsetowych.
Oferujemy gumowanie i sprzedaż walców oraz tulei fleksodrukowych (sleeves) dla różnych gałęzi przemysłu z wykorzystaniem okładzin gumowych, silikonowych i poliuretanowych, renomowanych dostawców zagranicznych między innymi Westland Gummiwerke GmbH, Gummiwerk Kraiburg GmbH, Excel Polymers Ltd, z zachowaniem korzyści płynących z produkcji krajowej.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju nacięcia śrubowe, obwodowe, poosiowe w tym mikro-nacięcia tzw. optiroler oraz walce gąbczaste z mikrogumy. W kooperacji z naszymi Partnerami zapewniamy wykonawstwo usług grawerowania laserowego, wyważania dynamicznego oraz wykonawstwo rdzeni metalowych od podstaw na indywidualne zamówienie Klienta.
Lokalizacja zakładów w różnych regionach Europy dała Grupie LIGUM doświadczenie płynące z obsługi lokalnych branż. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprostać Państwa oczekiwaniom i wykonać każde zlecenie w sposób profesjonalny i rzetelny, z wykorzystaniem know-how naszych zachodnich Partnerów.
We wszystkich zakładach został wdrożony zintegrowany System Zarządzania Jakością wg. normy EN ISO 9001:2000. Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej pozycji Grupy LIGUM na rynku i stał się jej symbolem JAKOŚCI, TERMINOWOŚCI i PROFESJONALIZMU.

Address: Polska, Głogów, Sikorskiego, 64 Latitude: 51.664563 Longitude: 16.050086

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje