Home / Multimedia / Baza firm / Pol-Zdob

Drukarnia fleksograficzna Pol-Zdob

Email: polzdobSPAMFILTER@fleksograficzna.pl

ul. Brzezińskiego 39
30-198 Kraków
tel. 12 638 43 00
fax 12 638 12 60

Drukarnia POL-ZDOB specjalizuje się w druku opakowań miękkich dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego, tytoniowego oraz innych. Oferujemy druk opakowania w formie taśmy zadrukowanej w sposób ciągły i nawiniętej na roli.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, maszynom najnowszej generacji oraz zastosowaniu najnowszych technologii realizujemy najtrudniejsze wyzwania w dziedzinie druku fleksograficznego. Skutecznie rywalizujemy zarówno z techniką rotograwiury jak i offsetu rolowego. O naszej wysokiej pozycji na rynku świadczy współpraca z bardzo wymagającymi polskimi i zagranicznymi klientami.
Drukarnia POL-ZDOB spełnia najwyższe światowe standardy w zakresie druku fleksograficznego na wszystkich podłożach miękkich, począwszy od papieru, poprzez folie, kończąc na laminatach własnej produkcji.
Naszym finalnym produktem jest jednostkowe opakowanie miękkie lub etykieta nawinięta w roli, mająca zastosowanie w dalszej produkcji na urządzeniach paczkujących w przemyśle spożywczym, chemicznym, kosmetycznym i innych.
Cechą charakterystyczną dla tego typu opakowań jest możliwość wykorzystania ich w ciągłym procesie konfekcjonowania materiałów sypkich, płynnych, stałych i innych.
Nasz park maszynowy pozwala na dużą elastyczność w doborze materiałów do druku. Zastosowanie najnowszej technologii pozwala nam na wyprodukowanie opakowania najwyższej jakości.
Konkurujemy z drogą techniką rotograwiurową nie tylko ceną, ale również wysoką jakością grafiki i możliwością realizacji małych nakładów w rozsądnej cenie.
Wykonujemy kompleksowo opakowanie od projektu do satysfakcjonującej klienta odbitki produkcyjnej. Specjalizujemy się w druku opakowań miękkich metodą fleksograficzną z wykorzystaniem technologii farb UV lub solventowych (w ograniczonym zakresie).

Address: Polska, Kraków, Brzezińskiego, 39 Latitude: 50.091199 Longitude: 19.843484

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje