Home / Multimedia / Baza firm / Trotec Polska

Trotec Polska

Email: laserySPAMFILTER@trodat.net

Trotec Polska
ul. Marywilska 22,
03-228, Warszawa
tel.: +48 22 339 35 39
fax: +48 22 339 36 01

Firma Trotec jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów laserowych do szerokiej gamy zastosowań - od cięcia i grawerowania laserowego, po znakowanie przemysłowe. Trotec oferuje także dedykowane oprogramowanie do obsługi laserów, systemy odciągu powietrza oraz duży wybór materiałów grawerskich.

Szeroka oferta firmy, w połączeniu z bezkonkurencyjnym serwisem i wsparciem technicznym sprawiają, że Trotec należy do liderów branży. Maszyny Trotec są wykorzystywane w ponad 90 krajach na całym świecie.
Systemy laserowe z serii Speedy to wszechstronne urządzenia do cięcia i grawerowania ze źródłem CO₂ lub fiber. Dostępne w różnych rozmiarach i z kilkoma opcjami mocy plotery Speedy oferują najszybszą i najbardziej precyzyjną obróbkę na rynku.

Wycinarki laserowe CO₂ z serii SP zostały stworzone do szybkiej i precyzyjnej obróbki materiałów wielkoformatowych. Te wysoce wydajne plotery laserowe są idealne do wymagających aplikacji cięcia plastiku, drewna, tekstyliów i innych materiałów.

Firma Trotec Polska posiada także szeroką ofertę materiałów do grawerowania w tym laminaty, akryl, drewno, metal oraz akcesoria.

Address: Polska, Warszawa, Marywilska, 22 Latitude: 52.298465 Longitude: 21.011331

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje