Home / Multimedia / Baza firm / XTPack

XTPack Europe D.Zuzek

Email: darius.zSPAMFILTER@xtpack.eu

ul. M. Dębskiego 63/3
30-499 Kraków
tel. +48 693 55 10 72

Marka SinoPackCare (SPC) integruje najlepsze technologie producentów chińskich wraz z dostawą i serwisem w Polsce maszyn do produkcji tektury falistej, opakowań i recyklingu.
Z myślą o Klientach stworzyliśmy salon wystawowy oraz skład części zamiennych, z solidnym zespołem inżynierskim działającym 24/7. Dostarczamy innowacyjne i kompletne rozwiązania „pod klucz” poparte 20 letnią działalnością dystrybucyjną ze wybranymi i sprawdzonymi producentami.
SPC to doświadczenie, zaangażowanie, pewność. Dla Twojej Firmy.

Latitude: 49.987787 Longitude: 19.904917

Polecamy

Drodzy Czytelnicy,

październik i listopad to miesiące obfitujące w imprezy targowe. Dopiero co na targach Viscom w Düsseldorfie poznawaliśmy nowości w zakresie komunikacji wizualnej (nasza relacja w jednym z kolejnych numerów „Świata DRUKU”), a już pędzimy do Kielc na targi producentów marek własnych Future Private Labels (25–26 października) i do Krakowa na Międzynarodowe Targi Książki (26–29 października). Odwiedzimy też targi druku przemysłowego: IPEX w Birmingham (31 października–3 listopada) oraz InPrint w Monachium (14–16 listopada), a także Fast Textile w Nadarzynie (16–18 listopada).

Czytaj>>>

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

Polecane informacje