Home / Ogłoszenia / Sprzedam

Sprzedam

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Temat

ZUS sprzeda dwie maszyny rotacyjne

09.05.2013 10:39

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi ogłasza przetarg pisemny
ofertowy na sprzedaż dwóch rotacyjnych maszyn offsetowych Giebeler R520 wraz z częściami zamiennymi. Cena wywoławcza 518 392,03 zł brutto. Oferty należy doręczyć osobiście lub na adres ZUS I Oddział w Łodzi
ul. Zamenhofa2 ,90-431 Łódź w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2013 r. Szczegółowe informacje można
uzyskać pod telefonem 42 681 15 40

Syndyk sprzeda drukarkę wielkoformatową

07.03.2013 12:40

drukarkę wielkoformatową
O c t o p u s P r i n t i n g S y s t e m s
model UV Printer Octopus X4,rok prod. 2004
sprzeda syndyk, za cenę brutto 20.700 zł
szczegółowe informacje na:
www.syndyk@maciejkasprzyk.com.pl lub 510 091 410

Sprzedaż maszyny HP Indigo ws4050

06.06.2012 14:24

Oferujemy wąskowstęgową, 6-letnią maszynę do druku cyfrowego, marki HP Indigo.
Konfiguracja: 6 kolorów (CMYK +Orange +Violet(lub Green) + Biały).
Urządzenie w doskonałym stanie technicznym wyposażone w rip firmy HP. W cenie urządzenia: instalacja i szkolenie operatorów, transport po stronie klienta. Maszyna przeznaczona jest do druku średnich nakładów etykiet. Urządzenie objęte jest 3 miesięczną gwarancją.
Cena: 135.000 Euro netto

Kontakt: Piotr Zwolan... więcej...

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu