Home / Ogłoszenia / Wykonam usługę

Wykonam usługę

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Temat

Wydajny zakład drukarski przyjmie zlecenia

20.05.2013 10:15

Wydajny zakład drukarski z nowoczesnym parkiem maszynowym ma jeszcze wolne moce produkcyjne. Specjalizujemy się w pełnopowierzchniowym zadrukowywaniu papieru i folii, jak też w konfekcjonowaniu na role i formaty.
Zapytania prosimy kierować za pośrednictwem redakcji pisząc pod adresem: biuro@swiatdruku.eu

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu