Home / Ogłoszenia / Dam pracę / Operator maszyn w produkcji poligraficznej Warszawa - Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Operator maszyn w produkcji poligraficznej Warszawa - Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Następny temat

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Autor Wiadomość

Wojciech Szymczak

Środa 07 Czerwiec 2017 09:38:04

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. z Warszawy to jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa, zajmująca się m.in. produkcją banknotów, dokumentów i druków zabezpieczonych oraz systemów IT, znajdująca się na liście spółek strategicznych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Operator maszyn w produkcji poligraficznej

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:
praca w zespole przy obsłudze maszyn drukujących:
• nakładanie papieru,
• transport druków,
• liczenie druków,
• czyszczenie maszyn,
• obsługa zespołu farbowego,
• odbieranie produkcji z maszyny.
Wymagane kwalifikacje:
• konieczne wykształcenie poligraficzne,
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• dobra kondycja fizyczna,
• konieczna dyspozycyjność (praca zmianowa).
Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na adres: praca@pwpw.pl
W tytule wiadomości proszę zaznaczyć: OPERATOR MASZYN.
Uprzejmie informujemy, że wybrane osoby zaprosimy do PWPW na spotkanie (miejsce pracy – Warszawa).

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, (Tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu