Home / Ogłoszenia / Dam pracę / Technolog - Kierownik działu DTP

Technolog - Kierownik działu DTP

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Autor Wiadomość

Jarosław Gaweł

Piątek 30 Sierpień 2013 10:22:54

Firma produkcyjna z branży poligraficznej, posiadająca nowoczesny park maszynowy oraz ugruntowaną pozycją na polskim rynku poszukuje, pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• Praca w informatycznym systemie do zarządzania przedsiębiorstwem,
• Przygotowanie technologicznej dokumentacji produkcji zapewniającej prawidłową realizację zleceń,
• Planowanie arkuszy drukarskich oraz ich akceptacja,
• Współpraca z drukarniami w zakresie przygotowania materiałów graficznych,
• Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń poligraficznych,
• Współpraca z działami wewnętrznymi firmy w zakresie technologii produkcji,
• Dobór i zamawianie narzędzi do sztancowania,
• Opracowanie procedur postępowania dla działu technologicznego i procesów DTP.
• Zarządzanie zespołem i nadzór nad procesami w dziale DTP

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane poligraficzne,
• Biegła, praktyczna znajomość programów graficznych (pakiet Adobe) oraz narzędzi wykorzystywanych w procesie DTP, znajomość pakietu ArtPro będzie dodatkowym atutem,
• Dobra znajomość procesów introligatorskich: kaszerowania, sztancowania, klejenia, falcowania,
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysokie zdolności organizacyjne i kultura pracy,
• Umiejętność rozwiązywania problemów,
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Dokładność, zaangażowanie, własna inicjatywa i innowacyjność,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w wiodącej na polskim rynku firmie,
• Ciekawe wyzwania zawodowe i przyjazne środowisko pracy,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@miastowarszawa.com

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1998 r o ochronie danych osobowych(Dz.U z 2002r. Nr 101, poz 926, ze zm.)”

Z ostatniej chwili

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają w dniach 24-26 listopada do Hali Expo na kolejną edycję Salonu Ciekawej Książki, łódzkiego święta literatury, które tradycyjnie odbywa się w II połowie listopada. Salon Ciekawej Książki organizowany jest z myślą o miłośnikach dobrej literatury, którzy w gorącym przedświątecznym okresie poszukują nowości i bestsellerów wydawniczych.

logo szkolenie poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 12 grudnia br. w warszawskim Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Wald przy ul. Połczyńskiej 52. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

W czwartek 23 listopada w warszawskim hotelu Czerniewski odbędzie się kolejna, już jedenasta konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą – organizowana przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat Druku”, wraz z partnerami – firmami: Alstor (EIZO), Digiprint PL, Esko, Epson, Fujifilm Europe, Heidelberg Polska, NEC Display Solutions Europe, PM Software, Reprograf oraz X-Rite Europe. W tej edycji spodziewamy się aż 130 słuchaczy. Będziemy relacjonować to wydarzenie w „Świecie Druku”. Do zobaczenia w Warszawie!

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu