Użytkownik / Login

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy!
Właśnie zaczynają się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska „Świata DRUKU” – czekamy na Was w hali F, stoisko 29a. Na to wydarzenie przygotowaliśmy specjalne wydanie naszego miesięcznika, promocję na jego prenumeratę, a także dobrą kawę.
Do zobaczenia!

OKI Pro9542 z systemem do druku na kopertach oferuje możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, dzięki temu gwarantuje wyjątkowe, przykuwające wzrok efekty: doskonałą biel i żywe kolory także na kolorowych i czarnych kopertach. W prosty sposób można uzyskać niezwykle wyraźny tekst oraz bogate i nasycone kolory, wyglądające niczym wytłoczone elementy na szerokiej gamie jasnych lub ciemnych nośników. Z Pro9542 drukowanie krótkich serii nawet na niewielkich kopertach staje się opłacalne. Więcej o jej możliwościach TUTAJ oraz na targach RemaDays 2019.

Informacja reklamowa

Podczas targów firma Canon zaprezentuje przegląd swoich najnowszych technologii cyfrowego druku oraz szereg aplikacji pokazujących możliwości wykorzystania druku do zastosowań reklamowych, artystycznych czy wnętrzarskich, oraz rozwiązania z zakresu CAD/GIS.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu