Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukarnia Admark z kolejną maszyną Labelmaster

Drukarnia Admark z kolejną maszyną Labelmaster

Agnieszka i Michał Stężewscy

W drukarni Admark w Złotnikach Kujawskich rozpoczęła pracę kolejna nowa wąskowstęgowa maszyna Gallus Labelmaster 440 Advanced. Konfiguracja maszyny pozwala na stosowanie zamiennie technik druku fleksograficznego i sitodruku z możliwością zastosowania do 13 kolorów. Inwestycja w urządzenie dopasowane do określonych potrzeb zakładu wzmocniła potencjał produkcyjny i możliwości ofertowe drukarni dla wymagającego kręgu stałych i nowych odbiorców.

Admark specjalizuje się w produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych premium na różnych podłożach papierowych, foliowych i poliestrowych. W ofercie firmy są także laminaty wielowarstwowe do produkcji saszetek dla przemysłu kosmetycznego, ale również dla branży spożywczej i produktów z obszaru chemii gospodarczej. Drukarnia powstała w 2009 r. z inicjatywy Agnieszki i Michała Stężewskich i od początku rozwija się bardzo dynamicznie – obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób i pracuje w systemie 3-zmianowym, w oparciu o wdrożone systemy jakości.

„Naszym priorytetem jest tworzenie trwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu oraz satysfakcji ze wspólnie zrealizowanych projektów. To istotne zwłaszcza w obszarze produkcji wysokoprzetworzonych etykiet premium. Admark chce być gwarancją najwyższej jakości i powtarzalności druku poprzez nieustanne przestrzeganie procedur jakościowych oraz doskonalenie procesów technologicznych” – podkreśla Agnieszka Stężewska.

Michał Stężewski dodaje: „Kupując pierwszą maszynę, szukaliśmy rozwiązania, które będzie proste w obsłudze, zaoferuje wysoką wydajność oraz jakość druku w wersji premium. Wówczas wybraliśmy urządzenie Gallus Labelmaster, biorąc pod uwagę opinie innych użytkowników i renomę marki Heidelberg. Nie zawiedliśmy się – wybór okazał się »strzałem w dziesiątkę«, spełniającym wszystkie nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem były bogate opcje wyposażenia w systemie modułowym, co daje niemal nieograniczone możliwości produkcyjne. Przy najnowszej inwestycji kierowaliśmy się już własnym, pozytywnym doświadczeniem, sięgając po kolejną maszynę z tej serii. Już teraz wiemy, że znacząco wpłynie na dalszy rozwój Admark”.

Maszyna Gallus Labelmaster jest przeznaczona do druku wysokiej jakości opakowań i etykiet o szerokości wstęgi 445 mm. Wyróżnia się konstrukcją platformową i może być konfigurowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami; każdy z modułów składa się dwóch zespołów drukujących. Wersję Advanced maszyny Labelmaster pozwala na pełną konfigurowalność także w zakresie stopnia automatyzacji.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.125/5 (8 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.