Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Kompaktowa drukarka UV dla branży reklamowej

Kompaktowa drukarka UV dla branży reklamowej

Epson wprowadza na rynek płaską drukarkę UV SC-V1000 A4, otwierając nowe możliwości dla małych firm z branży gadżetów reklamowych. Jak podkreśla producent, dzięki temu kompaktowemu urządzeniu wysokiej jakości nadruki na różnorodnych podłożach stają się dostępne nawet przy ograniczonych budżetach.

Model SureColor V1000 pozwala niedrogo drukować na prawie każdej twardej powierzchni, dzięki czemu sprawdza się jako narzędzie do produkcji własnych artykułów promocyjnych. Spełni tym samym potrzeby różnych użytkowników – od zakładów fotograficznych i firm wytwarzających drobne produkty reklamowe po sklepy e-commerce i atrakcje turystyczne, takie jak parki rozrywki. Co ważne, pozwala szybko – z pominięciem etapu wysyłki do zewnętrznego wykonawcy – produkować na miejscu atrakcyjne spersonalizowane gadżety.

Model SC-V1000 z popularnej linii SureColor umożliwia drukowanie na różnorodnych materiałach o grubości do 70 mm. Sprawdza się przy pracy z akrylem, poliwęglanami, PCV, metalem, poliestrem, płytą piankowej, styrenem, drewnem, a nawet kamieniem. Sześciokolorowy system kartridży (kolory CMYK oraz biały i lakier) gwarantuje precyzję i wysoką jakość nadruków, a kompaktowe wymiary drukarki (699 × 699 mm) pozwalają na jej umieszczenie w każdym miejscu biura.

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi i minimalnej konserwacji. Prosty w użyciu wyświetlacz dotykowy, system automatycznego czyszczenia oraz wymienne pojemniki z tuszem to tylko niektóre z funkcji, które czynią ją idealnym rozwiązaniem wspomagającym rozwój firm stawiających na indywidualne relacje z klientami. Dodatkowo zintegrowany system filtracji powietrza i redukcji zapachów podnosi komfort pracy, co jest ważne szczególnie podczas pracy w biurze, gdzie wykonywane są też inne zadania. Drukarka zapewnia łączność przez USB lub Wi-Fi, ma fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Epson Edge Print RIP i Epson PORT.

„Model SC-V1000 to nasz kolejny krok w kierunku dostarczania kompaktowych rozwiązań dla branży graficznej. Ta ekonomiczna drukarka UV LED jest odpowiedzią na potrzeby rynku promocyjnego. To, co wyróżnia ją na tle konkurencji, to unikalne funkcje, które łączą oszczędność, ekologię i możliwość tworzenia krótkich serii produktów, a nawet pojedynczych egzemplarzy” podkreśla Tomasz Kuciński z Epson Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.