Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Premiera stołowego plotera tnącego Valiani

Premiera stołowego plotera tnącego Valiani

Valiani Optima 160

Na polskim rynku debiutuje stołowy ploter tnący Optima 160 (160 × 123 cm) firmy Valiani. Urządzenia serii Optima mogą być wykorzystywane do niemal wszystkich zastosowań w druku offsetowym i cyfrowym. Rozwiązanie sprawdzi się w cięciu grafik (krótkie i średnie serie), cięciu kartonu na opakowania, wycinaniu wzorów z tkanin, dzianin oraz z tworzyw sztucznych, jak również w prototypowaniu czy budowie mebli z tektury komórkowej. Premiera plotera będzie miała miejsce podczas warsztatów z oklejania pojazdów (Opole, 13–14 czerwca br.) w siedzibie firmy Atrium i Ikonos.

Półtora roku temu belgijska firma Summa przejęła włoską firmę Valiani, produkującą specjalistyczne wielogłowicowe plotery tnące. Są to urządzenia szczególnie polecane w branży opakowaniowej, meblarskiej, wnętrzarskiej, odzieżowej, a także reklamowej i drukarskiej. Tym samym oferta firmy Summa-Valiani znacznie się poszerzyła, dając możliwości rozpoczęcia dostaw na nowe rynki zbytu.

Prezentacja możliwości plotera Valiani Optima podczas dni otwartych obejmie:

- produkcję opakowań (bigowanie, cięcie kartonu, papieru),

- produkcję naklejek (cięcie folii polimerycznych/monomerycznych ).

Plotery Valiani są w stanie ciąć takie materiały jak folia odblaskowa, spienione PCV, poliwęglan komorowy, guma, pianka izolacyjna, folia pet, tektura falista, folia magnetyczna, folia do piaskowania, itp. Podczas prezentacji obecni będą zagraniczni eksperci firmy Valiani – Pier Paolo Sicilia oraz Petr Popelak.

Firma Valiani do 30 czerwca przygotowała specjalną promocję z okazji 50-lecia firmy. Do każdej zakupionej maszyny dodaje szereg przydatnych narzędzi, o których informuje na swojej stronie internetowej.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać poprzez stronę www.atrium.com.pl.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.