Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Walne Zebranie Sprawozdawcze PIAP 2024

Walne Zebranie Sprawozdawcze PIAP 2024

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Podczas całodniowego spotkania przyjęto jednogłośnie sprawozdanie z działalności za rok 2023. Omówiono wspólnie kluczowe kwestie dotyczące działalności Stowarzyszenia w minionym roku, udzielono absolutorium dla Członków Zarządu oraz zatwierdzono plan pracy na rok 2024/2025. W wyborach uzupełniających do Zarządu dołączył Maciej Maćkowiak z firmy Promonotes, zaś do składu Komisji Rewizyjnej – Monika Witt z firmy Decard.

Ponadto Zarząd PIAP opowiedział o aktualnych wyzwaniach branży artykułów promocyjnych w Polsce i na świecie. Dyskutowano również nad nowymi inicjatywami mającymi na celu rozwój branży i podnoszenie standardów jakości usług oferowanych przez członków PIAP.

Dzień zakończył się Galą Rozdania Jubileuszowych Statuetek PIAP 2024, podczas której wyróżniono firmy za długoletnią działalność na rynku artykułów promocyjnych. Tegoroczne statuetki otrzymały firmy: z okazji 10-lecia działalności: Yax Interactive, BTL Logistic i Salem Design; z okazji 15-lecia działalności: Allbag, Gift Design i GiftExpress; z okazji 20-lecia działalności: Promodruk, Citron Group, Falk & Ross Group Polska, Gift Star i Merx Team Polska; z okazji 25-lecia działalności: Ritter-Pen i Malfini; z okazji 30-lecia działalności: Rosnowski Gift, Promonotes, AVANT Fabryka Porcelitu i Kubota; z okazji 35-lecia działalności Drukarnia Serikon oraz z okazji 50-lecia działalności: Headwear.

„Podczas tegorocznego zebrania, słuchając głosów członków, poświęciliśmy zdecydowanie więcej czasu na dyskusje o przyszłości naszej organizacji. Było mnóstwo świetnych pomysłów, a co najważniejsze – wyraźnie widoczne, jak bardzo członkowie czują się odpowiedzialni za stowarzyszenie. To naprawdę istotne, żeby podkreślać, że to my wszyscy je tworzymy i jako silna wspólnota budujemy solidny wizerunek PIAP. Każdy rok przynosi nowe doświadczenia, a nadchodzący niesie ze sobą kolejne wyzwania. Przed nami inicjatywy wspierające edukację, rozwój branży reklamowej oraz usprawnianie funkcjonowania PIAP. Szczegółowo omówiliśmy cele nowo powstającej organizacji europejskiej EAC z siedzibą w Brukseli, którą mamy przyjemność współtworzyć. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy jej pełnoprawnym członkiem. W imieniu Zarządu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na Walne Zebranie, oraz pogratulować jubilatom ich osiągnięć i wspaniałych rocznic” – powiedział Jacek Kozłowski, prezes PIAP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.