Home / Archiwum

Sposób filtrowania:
Aktualne filtrowanie: Wszystko

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Holenderska drukarnia internetowa Kampert-Nauta jest pierwszym europejskim użytkownikiem inkjetowego, cyfrowego systemu do druku arkuszowego – Canon varioPRINT iX w wersji iX-3200 (o tym nowym rozwiązaniu pisaliśmy TUTAJ). Firma mająca siedzibę w mieście Oss zajmuje się drukiem różnego rodzaju aplikacji i obsługuje duże sklepy internetowe oraz sieci handlowe w krajach Beneluksu. Inwestycja ma jej zapewnić możliwość realizacji każdego zlecenia, przejście na technologię atramentową oraz rozszerzenie działalności na inne kraje Unii.

Portugalska marka ROQ o zasięgu globalnym, specjalizująca się w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach, jest już dostępna na polskim rynku. Maszyny i akcesoria do sitodruku znalazły się w ofercie firmy API.PL.