Home / Archiwum

Sposób filtrowania:
Aktualne filtrowanie: Wszystko

Z ostatniej chwili

Choć wakacje w pełni, myślami jesteśmy już przy wydarzeniach jesiennych. We wrześniu zapraszamy na organizowane podczas FestiwalDruku.pl warsztaty z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą oraz targi Labelexpo, w październiku zaś na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 19–20 października w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br.

Poznaj 8 powodów, dla których warto wybrać naświetlarkę Esko. Pobierz bezpłatny przewodnik po naświetlarkach do fleksografii:
http://go.esko.com/l/133071/2017-07-19/2q38fg

reklama

W siedzibie bydgoskiego dystrybutora funkcjonuje showroom otwarty dla klientów. Na miejscu można zapoznać się z możliwościami oferowanych przez Polkos urządzeń.

Ponad 140 wystawców i około 1800 uczestników z całego świata wzięło udział w wystawie Security Document World 2017, zlokalizowanej w londyńskiej dzielnicy Westminster. Zaprezentowano technologie, rozwiązania dla druków zabezpieczających i wiele nowości tego segmentu rynku.

Brytyjska firma Domino Printing zdecydowała się na zastosowanie w swoim urządzeniu C6000+ głowic drukujących Xaar 502 GS15 O, korzystających z technologii TF oraz PrecisionPlus.