Home / Archiwum

Sposób filtrowania:
Aktualne filtrowanie: Wszystko

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

„Amazing, but true – Edycja 2” to bezpłatne warsztaty przeznaczone dla osób, które interesują się termotransferem i pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Jest to też doskonała okazja dla tych wszystkich, którzy dopiero zastanawiają się nad otwarciem własnego biznesu związanego ze zdobieniami reklamowymi czy znakowaniem. Firma Integart zaprasza do rejestracji.

Firma Mark Andy poinformowała o rozszerzeniu rodziny maszyn fleksograficznych z linii Performance Series o trzy nowe modele – P9E, P7E oraz P5E.