Home / Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Konferencje

Zdarzenie Data początkowa Kategoria Opis
Innowacyjne opak 26.04.2017 09:00

7. konferencja z cyklu Innowacyjne opakowania projektowanie i produkcja opakowań kartonowych - specjalistyczna konferencja „Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych” z cyklu „Innowacyjne opakowania” została po raz pierwszy zorganizowana w 2015 r. w Warszawie i spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników. Kontynuując tę tematykę, stawiamy sobie za cel poszerzanie wiedzy pracowników drukarń produkujących opakowania oraz ich klientów w zakresie aktualnych trendów, innowacji i możliwości produkcji opakowań z tektury litej.

Tektura fal 25.05.2017 09:00

6. konferencja Tektura falista – najnowsze technologie - spotkanie to jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej
i opakowań z niej wykonywanych a użytkownikami tych technologii i odbiorcami gotowych produktów. Wystąpienia są adresowane przede wszystkim do producentów tektury falistej i opakowań oraz do ich klientów m.in. z sektorów: FMCG i RTV-AGD, branży meblarskiej, motoryzacyjnej, spożywczej oraz szeroko pojętego przemysłu.

Etykiety samop 19.10.2017 09:00

12. konferencja Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie - po organizacji dorocznych jednodniowych konferencji w latach 2006–2007 (w Poznaniu), 2008–2013 (w Warszawie) nastąpił czas na dwudniowe spotkania konferencyjno-integracyjne. Pierwsze z nich (2014 r.) odbyło się w hotelu Magellan w Bronisławowie
nad Zalewem Sulejowskim, a jubileuszowa – X konferencja, miała miejsce w Centrum Kongresowym OSSA w Rawie Mazowieckiej i zgromadziła ponad 170 uczestników. Natomiast w 2016 roku odbyło się kolejne wielkie święto producentów etykiet samoprzylepnych i ich dostawców, tradycyjnie już w październiku w Hotelu Klimczok w Szczyrku.

AZB 23.11.2017 09:00

11. konferencja Akademia Zarządzania Barwą - w 2016 obchodziliśmy zacny jubileusz z okazji X edycji konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”. Aby to uczcić oraz podkreślić wciąż niesłabnące zainteresowanie Color Managementem, zorganizowaliśmy dwudniowe spotkanie edukacyjno-integracyjne w Hotelu Magellan w Bronisławowie. Chcąc brać udział w rozpowszechnianiu informacji na temat zarządzania barwą, staramy się, aby treści tej konferencji trafiały do szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń. W 2017 roku zaplanowaliśmy kolejne spotkanie o tej tematyce.

Targi

Zdarzenie Data początkowa Kategoria Opis
Paperworld 28.01.2017 11:15

Organizatorzy targów Paperworld i Creativeworld we Frankfurcie będą szukać odpowiedzi na pytanie, co będzie interesowało klientów w nadchodzącym roku – sprzęty biurowe, materiały piśmiennicze czy też wszystkie produkty używane w szkołach i przedszkolach.

RemaDays 15.02.2017 11:20

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 750 wystawców i 19 000 zwiedzających.

Warsaw Pack 07.03.2017 11:27

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 to branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo znajdującym się na obrzeżach Warszawy.

ICE 21.03.2017 11:35

ICE Europe to najbardziej rozpoznawalna wystawa dla przemysłu przetwórczego. Oferuje ona odwiedzającym wszechstronny przegląd wiodących innowacji technologicznych i najnowszych trendów produkcyjnych dla przetwórstwa materiałów elastycznych, takich jak papier, folia i włókniny. Ten specjalistyczny show odbywa się co dwa lata. Kolejna wystawa odbędzie się w Munich Trade Fair Centre w dniach 21-23 marca 2017 i będzie uroczystą, dziesiątą już edycją ICE Europe.

CCE 21.03.2017 11:36

CCE International 2017 będą jedynymi w Europie targami dla Branży Tektury Falistej i Opakowań Kartonowych. Wystawa zdążyła już do tej pory stać się znana z łączenia producentów i dostawców maszynerii, akcesoriów oraz usług z docelową grupą nabywców oraz użytkowników tych urządzeń. Poprzednie targi zakończyły się z ogromnym sukcesem, przyciągając 2,410 odwiedzających oraz 156 wystawców na 4,500 m² użytkowej powierzchni wystawienniczej.

Z ostatniej chwili

Na zbliżających się targach Labelexpo Europe, firma Recyl zaprezentuje rozwiązania do czyszczenia wałków, tulei rastrowych i form drukowych. Będą to zupełnie nowe urządzenia oraz środki chemiczne. Prezentowane produkty będą stanowić kompleksowe rozwiązania dla drukarń fleksograficznych.

10 lipca br., Alessandro Paini objął stanowisko dyrektora generalnego oddziału Sacmi Beverage. Istniejący od 2009 oddział włoskiej firmy, zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn i systemów do opakowywania napojów.

Firma API Group wprowadziła na rynek nowy pakiet usług o nazwie Holonique Boutique. Jest to swoisty „przewodnik” po świecie hologramów i projektów 3D, stworzony przez zespół specjalistów pod przewodnictwem Davida Petersa, Creative Development Managera API.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu