Home / Czytelnia / Katalog "Poligrafia na polskim rynku" 2021

Katalog "Poligrafia na polskim rynku" 2021

Przedstawiamy Państwu edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku” (2021), wydawanego w cyklu dwuletnim. Dotąd łącznie z tą wersją przygotowaliśmy już sześć wydań (2011; 2013 – „Poligrafia w twoim regionie”; 2015, 2017, 2019 – „Poligrafia na polskim rynku”). W ciągu dwóch lat wiele się w branży zmienia. Pewne tendencje w poligrafii nabierają znaczenia, powstają nowe firmy, część z nich zmienia profil swojej działalności, inne zmieniają nazwę lub adres swojej siedziby. Warto być zawsze na bieżąco! Naszą ideą jest tworzenie we współpracy z Państwem możliwie najpełniejszego wizerunku polskiej poligrafii.

Wpis do katalogu ma charakter nie tylko informacyjny, ale i prestiżowy. Wszystkim firmom, które podjęły z nami współpracę przy tworzeniu katalogu 2021 serdecznie dziękujemy. Wszystkich Państwa zachęcamy do udziału w następnej edycji, a tych z Państwa, których firmy z jakiś przyczyn nie znalazły się w katalogu 2021 zapraszamy do kontaktu z nami i publikacji swojego wpisu w internetowej Bazie Firmd

Tu znajdą Państwo multimedialną bazę firm.

Poniżej udostępniamy Państwu wydanie z roku 2019, natomiast Katalog "Poligrafia na polskim rynku" 2021 znajdą Państwo tutaj: http://www.swiatdruku.eu/Archiwum/Rok-2021/Poligrafia-na-polskim-rynku-Katalog-2021.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.