Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Comexi Group z satysfakcją o drupie

Comexi Group z satysfakcją o drupie

Comexi Group, hiszpański producent maszyn do druku fleksograficznego opakowań, z satysfakcją podsumowuje tegoroczne targi drupa. Wartość transakcji zawartych w ich trakcie przekroczyła 17 mln euro, a firmowe stoisko odwiedziło ponad 3 tys. gości – dwukrotnie więcej niż cztery lata temu.

Wśród nowości zaprezentowanych przez katalońską firmę znalazła się – zaprezentowana w Düsseldorfie po raz pierwszy – maszyna drukująca Comexi Offset CI8. To pierwsze urządzenie przeznaczone dla przemysłu przetwórstwa materiałów flekso, które jest w stanie zaoferować wszystkie zalety druku offsetowego.

 

W trakcie targów zwiedzający stoisko Comexi mieli również okazję obejrzeć w praktyce działanie zespołu bobiniarki Comexi Proslit S-Turret oraz zespołów Comexi Flexo2 oraz Comexi Cingular.

 

Prezes Comexi, Manel Xifra, odnosząc się do udziału firmy w targach drupa 2012, powiedział: „Drupa jest bez wątpienia niczym olimpiada druku. Postawiliśmy przed sobą dwa główne wyzwania: z jednej strony zademonstrować naszą technologiczną dominację i zdolność firmy do radzenia sobie z istotnymi zmianami zachodzącymi w sektorze, które objawiają się zapotrzebowaniem na bardziej proekologiczne i tańsze procesy drukowania. Z drugiej strony: doprowadzić do końca możliwie najwięcej interesów i otworzyć drzwi do przyszłych sprzedaży. Udało nam się przekroczyć plany w obu przypadkach”.

 

Mimo spadku liczby zwiedzających targi drupa w porównaniu z poprzednią edycją, stoisko Comexi odwiedziło 2 razy więcej gości niż w podczas poprzedniej edycji imprezy. Wśród nich znaleźli się m.in. prezesi firm Heidelberg, Kodak, Wifag Polytype, Reifenhauser, Wikoff, Inx oraz Dupont Packaging Graphics, a także menedżerowie firm takich jak Siemens, Henkel, manroland oraz Bryce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.