Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Ricoh na targach drupa

Ricoh na targach drupa

Podczas targów odwiedzający stoisko Ricoh będą mogli poznać szeroką gamę rozwiązań – urządzeń do druku i oprogramowania, zaprojektowanych z myślą o dostawcach druku, ale również usług związanych z szeroko rozumianym marketingiem i nowoczesnymi formami komunikacji. Na stoisku promowane będzie oprogramowanie TotalFlow, urządzenie Ricoh Pro C901 Graphic Arts Edition, najnowsze cyfrowe drukarki na papier cięty serii Pro C751 oraz systemy na papier ciągły InfoPrint VP 5000. Ricoh zaprezentuje również nowy program Carbon Balanced Printing, następną generację Ricoh Business Driver Programme oraz innowacyjne, kolorowe urządzenie szerokoformatowe.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć zupełnie nowe szerokoformatowe rozwiązanie do kolorowego druku atramentowego Ricoh Aficio MP 2200SP, przeznaczone dla rozwijającego się rynku CAD (będzie dostępne dla szerokiego grona odbiorców jesienią br). Z kolei kolorowy InfoPrint 5000 VP, najnowszy system z serii InfoPrint 5000 na papier ciągły, do wysokonakładowego druku transakcyjnego, charakteryzuje prędkość do 220 m/min; modele VP są wyposażone w szereg funkcji ułatwiających pracę operatora i zwiększających wydajność produkcji.
Nowa wersja Ricoh Business Driver Programme oferuje mocniejsze wsparcie dla swoich członków – na portalu internetowym znajdą się m.in. kursy e-learningowe, będzie też dostęp do indywidualnych porad konsultantów i specjalistów biznesowych za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi internetowych. Program Ricoh Carbon Balanced Printing ma na celu redukcję negatywnego wpływu druku na środowisko, zwłaszcza emisji dwutlenku węgla do atmosfery; opiera się na trzystopniowym procesie: analiza, optymalizacja i neutralizacja. Stoisko firmy Ricoh podzielone będzie na specjalne strefy – Marketing, Packaging, Publishing, Transactional i Enterprise, dzięki którym klienci bez problemu uzyskają informacje dotyczące interesującej ich tematyki i obejrzą pokazy poszczególnych rozwiązań.
Ricoh spodziewa się, że „drupa transformacji” zwróci uwagę zwiedzających na konieczność wielopłaszczyznowego dostosowywania się do stale ewoluujących warunków na światowym rynku poligraficznym.
Ricoh szykuje specjalną, spersonalizowaną niespodziankę dla gości, którzy zarejestrują się na stronie www.ricoh-europe.com/drupa2012. Zostaną oni rozpoznani za pomocą technologii QR code i będą mogli uczestniczyć wj podróży wokół stoiska – skonfigurowanej dokładnie według ich potrzeb, niezależnie od tego, czy będzie to zapoznanie się z rozwiązaniami Ricoh z zakresu web-to-print, czy zdobycie wiedzy na temat tego, w jaki sposób Ricoh może wspierać rozwój ich biznesu.
Peter Williams, wiceprezes Ricoh Europe i przewodniczący Production Printing Business Group w Europie, tłumaczy: "Bez wątpienia firmy z branży poligraficznej muszą się zmieniać, aby dostosować się do realiów dzisiejszego rynku. Jest wiele nowych trendów, takich jak spersonalizowane kampanie marketingowe, druk na żądanie i dostawa just-in-time - są to możliwości, które pozwolą firmom zyskać przewagę dzisiaj i utrzymać ją w przyszłości".
Graham Moore, Director Business Development w Ricoh Europe, mówi: "Dostawcy usług druku nie muszą samemu stawiać czoła wyzwaniom rozszerzenia działalności na nowe obszary. Drupa 2012 to niezwykła okazja do spotkania z Ricoh i zobaczenia, w jaki sposób łączymy nasze sprawdzone rozwiązania, usługi i wsparcie, aby pomóc firmom rozwijać się nie tylko w zakresie druku".

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.