Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Wolff Trading zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich partnerów

Wolff Trading zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich partnerów

Wolff Trading zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich partnerów handlowych na targach drupa 2012. Będą na nich obecni przedstawiciele firmy. Swoją ofertę produktową dla segmentu fleksograficznego i offsetowego zaprezentują: Steinemann Technology, Trelleborg Printing Solutions, MacDermid, Solutions Graphiques, Frimpeks, Cosmo Films.

Steinemann Technology, producent systemów do uszlachetniania, zaprezentuje w praktyce zalety i możliwości technologiczne urządzenia Lotus SF, do laminowania na mokro, z arkusza na arkusz, z zastosowaniem bezrozpuszczalnikowego kleju PUR. System zaprojektowano z przeznaczeniem dla producentów wysoko przetworzonych opakowań. Laminowanie – do szerokości 1450 mm, z prędkoścą 100 mb/minutę; podwójny system separacji arkuszy i znacznie bardziej efektywne zużycie kleju.
Pokazy laminowania z zastosowaniem folii biodegradowalnej i ultracienkiej, metalizowanej folii poliestrowej odbywać się będą cztery razy w ciągu dnia, o godz. 11:00, 13:00, 15:00, 17:00.
Trelleborg Printing Solutions, producent obciągów kompresyjnych, jako jedyny ma w swoim portfolio produkcyjnym ofertę dla wszystkich trzech segmentów rynku poligraficznego: offsetowego, cyfrowego i fleksograficznego. Uwagę zwiedzających przyciągnie na pewno między innymi nowy dwuwarstwowy, samoprzylepny obciąg MyCoat marki Rollin, przeznaczony do druku lakierem UV i wodnym, dostępny w trzech grubościach: 1,96, 1,35 i 1,15 mm.
Doskonałym przykładem na wszechstroność zastosowań obciągów kompresyjnych firmy Trelleborg, będzie prezentowana na stoisku mistrzowska kolekcja wybranych dzieł sztuki. W programie wydarzeń na stoisku m.in.: gigantyczny fotomontaż a la Leonardo da Vinci – z setek zdjęć twarzy osób odwiedzających zostanie stworzona interaktywna mozaika odwzorowująca motywy obrazów włoskiego mistrza; codzienna aukcja charytatywna – licytacja dzieł mistrzów malarstwa, z której dochód zostanie przekazany na rzecz drukarskiej organizacji charytatywnej.
MacDermid, producent płyt fotopolimerowych i urządzeń do ich obróbki, dla segmentu flekso zaprezentuje między innymi procesor Lava 5080, do termicznej obróbki matryc fotopolimerowych, zaprojektowany z myślą o druku szerokowstęgowym, oraz technologię LUX do naświetlania cyfrowych płyt fotopolimerowych, która zdobyła uznanie na wielu kontynentach (sto instalacji).
Solutions Graphiques, producent kompaktowych i modułowych urządzeń do obróbki matryc fotopolimerowych w systemie solwentowym i wodnym oraz sprzętu do czyszczenia wałków i regeneracji rozpuszczalnika, będzie miał okazję pokazać kompaktowe urządzenie do produkcji form fotopolimerowych w systemie wodnym C-Touch 30/40 FLW oraz urządzenie do czyszczenia płyt FPC 64 I-Touch.
Frimpeks, wieloletni partner handlowy firmy Wolff Trading w zakresie dystrybucji lakierów UV, a od niespełna dwóch lat także zwojowych materiałów samoprzylepnych do produkcji etykiet, będzie miał w swojej ofercie targowej właśnie lakiery UV oraz samoprzylepne papiery i folie z tworzyw sztucznych w zwojach, z klejami permanentnymi i usuwalnymi.
Cosmo Films, producent termofolii, podczas targów zaprezentuje różnorodne folie ze swojego bogatego portfolio. Poza najpopularniejszymi, błyszczącymi i matowymi foliami do termolaminacji, pokazane zostaną folie strukturalne, metalizowane i do wydruków cyfrowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.