Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Zakłady Artystyczne ART na stoiskach swoich partnerów

Zakłady Artystyczne ART na stoiskach swoich partnerów

Obchodząca w tym roku dwudziestolecie działalności firma Zakłady Artystyczne ART będzie obecna na stoiskach swoich partnerów: Just-Normlicht (wraz z GL Optic), Duplo International i Xerox. Zakłady Artystyczne ART będą również promować systemy oświetlenia LED firmy Siled sp. z o.o.

Zakłady Artystyczne ART od wielu już lat są wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim rozwiązań Just-Normlicht. Firma ta podczas targów zaprezentuje swoje nowe, kompaktowe rozwiązania w zakresie standaryzacji oświetlenia, m.in.: LED Color Viewing Light – box do kontroli kolorów, LED CVL XL Hybrid – system oświetleniowy do kontroli
wydruków, stoły podświetlane Litho Light Tables oraz produkty dla DTP i fotografii. „Tego rodzaju rozwiązania rewolucjonizują współczesną poligrafię, umożliwiając precyzyjne dobieranie i ocenę barw, co ma ogromne znaczenie
w codziennej pracy każdego zakładu poligraficznego. Obecnie nie tylko duże zakłady, ale również małe drukarnie
wiedzą, jak istotnymi dla całego procesu produkcji są systemy oświetleniowe, umożliwiające prawidłową ocenę
barw. Dlatego jesteśmy przekonani, że rozwiązania tego producenta będą się cieszyć dużym zainteresowaniem
podczas tegorocznej edycji targów drupa” – mówi Sławomir Wojtaś, właściciel Zakładów Artystycznych ART.
Na stoisku Just-Normlicht swój sektor będzie mieć również GL Optic. To marka, pod którą Just-Normlicht projektuje i dostarcza kompletną linię produktów do precyzyjnego, spektralnego pomiaru światła. Będzie pokazany m.in. GL Optic mini-spectrometer – precyzyjny i podręczny spektrometr do codziennej kontroli jakości źródeł światła; GL Optic profi-spectrometer – zaawansowany spektroradiometr z systemem OSR do redukcji światła rozproszonego, uzyskujący najwyższą precyzję w pomiarach światła; GL Optic integrating sphere 205 mm – kula całkująca do
pomiaru strumienia świetlnego i energii promieniowania diod LED; GL Optic integrating sphere 48 mm – przystawka
pomiarowa dla mini-spektrometru, do pomiaru strumienia świetlnego diod LED i innych małych źródeł światła; GL Optic displaysensor – przystawka dla mini-spektrometru do pomiaru luminancji płaskich monitorów LCD, plazmowych i LED; a także oprogramowanie GL Optic.
ZA ART niedawno włączyły do swojej oferty inteligentne i energooszczędne systemy oświetleniowe, oparte na
technologii LED, firmy Siled sp. z o.o. Zapewniają one użytkownikom innowacyjność, szybkość włączania i wyłączania, naturalne białe światło, elastyczne i oszczędne zarządzanie mocą, precyzyjne ukierunkowanie strumienia świetlnego i dugotrwałe bezpieczeństwo użytkowania.
Również od niedawna ZA ART oferują maszyny introligatorskie Duplo. Producent zaprezentuje podczas targów
drupa swoje najnowsze rozwiązania: system szycia grzbietowego Duplo DBMi, Docucutter DC-745 – finiszer produkcyjny ze zintegrowanym systemem falcowania, Digital System 5000 Pro – wydajny system do cyfrowej produkcji broszur, urządzenie do lakierowania UV Ultra 200A, system FKS PrintBind KB-4000PUR – do niskonakładowej produkcji książek na żądanie, zautomatyzowaną oklejarkę DPB-500 PUR.
Oferta Zakładów Artystycznych ART obejmuje także szereg innych urządzeń, które usprawniają i poprawiają jakość pracy na każdym etapie procesu produkcyjnego. Są w niej: najnowsze oprogramowanie do grafiki i projektowania Adobe, szeroki wybór drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Xerox i OKI, profesjonalne narzędzia do kalibracji i profilowania X-Rite, wzorniki kolorów Pantone, tablety Wacom, komputery Apple, profesjonalne monitory graficzne Eizo. Wszystkie te firmy będzie można spotkać na targach drupa 2012.
Zajrzyj także na stronę: http://www.art.com.pl/

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.