Home / Ogłoszenia / Dam pracę / Firma Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach poszukuje sitodrukarza z doświadczeniem

Firma Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach poszukuje sitodrukarza z doświadczeniem

Następny temat

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Autor Wiadomość

Anna Piórek

Środa 21 Listopad 2018 12:34:43

Firma Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach produkująca specjalistyczne rozwiązania identyfikacyjne dla różnych gałęzi przemysłu – poszukuje sitodrukarza z doświadczeniem.

Nastawiamy się na długoterminową współpracę, w trakcie której oferujemy:
• Pracę w systemie dwuzmianowym na pełny etat z umową o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz posiadanych umiejętności
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
• Atrakcyjne świadczenia oraz pakiet dostosowanych do naszych potrzeb benefitów (m.in. pakiet Kultura-Rozrywka-Sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie itp.)

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn sitodrukowych - warunek konieczny
• Mile widziane wykształcenie techniczne min. średnie
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do kontaktu z chemią wykorzystywaną w trakcie produkcji
• Wysoko rozwinięte zdolności manualne i zmysł techniczny
• Znajomość narzędzi pomiarowych
• Stan zdrowia umożliwiający m.in. podnoszenie i przenoszenie cięższych przedmiotów, obsługiwanie maszyn itp.
• Elastyczność w podejściu, otwartość na zmiany w zakresie obowiązków, wynikające z faktu ciągłego rozwijania się Organizacji
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu czynności
• Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• Znajomość obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• Obsługa zaawansowanej, automatycznej linii do sitodruku (łącznie z procesem przygotowania sit)
• Dbanie o czystość na stanowisku pracy np. zgodnie ze standardem 5S
• Rozliczanie surowca, wyrobu gotowego oraz komponentów użytych podczas realizacji procesu
• Kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi procedurami
• Aktywny udział w odprawach oraz grupach roboczych
• Przygotowanie do dnia pracy poprzez analizę planu produkcyjnego i zgłaszanie co do niego zastrzeżeń
• Dbanie o maszyny i narzędzia do pracy
• Dbanie o terminowe konserwacje maszyn oraz należyte ich wykonanie
• Nieustanny proces pogłębiania wiedzy produkcyjnej i rozwijania swoich kompetencji
• Wprowadzanie do codziennej pracy usprawnień, które pomagają optymalizować procesy zachodzące w firmie

Więcej szczegółów dot. oferty znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na www.labels.pl w zakładce Kariera oraz o przesłanie CV na adres rekrutacja@labels.pl

Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje.

Warunkiem przejścia rekrutacji jest spełnienie wymienionych kryteriów, niezależnie od wieku, płci, narodowości czy stopnia niepełnosprawności.

Z ostatniej chwili

Grudniowy numer „Świata DRUKU” właśnie trafił do drukarni, a w przyszłym tygodniu zostanie wysłany do naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że będzie Państwu towarzyszył nie tylko podczas przedświątecznej gorączki, ale także w spokojniejsze świąteczne dni.

W dniu 30 listopada br. przedstawiciele prasy branżowej zostali zaproszeni do siedziby Heidelberg Polska na konferencję prasową poświęconą produktowi, który z pewnością nie pozostanie niezauważony, jeśli chodzi o jakość druku offsetowego, oszczędność farby drukowej i zabezpieczenia opakowań i etykiet przed fałszowaniem. Mowa o nowatorskim rastrze offsetowym Multidot, opracowanym w ramach projektu badawczo-rozwojowego przez konsorcjum Heidelberg Polska, Drukarnię Perfekt i Zakład Technologii Poligraficznych PW.

Polska Izba Druku poinformowała o zerwaniu współpracy z Międzynarodowymi Targami Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw z powodu nie wpuszczania grup uczniowskich pod opieką nauczyciela na targi. PID podjęła decyzję po wymianie korespondencji i utrzymaniu przez organizatora targów swojego stanowiska.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu