Home / Ogłoszenia / Dam pracę / Firma Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach poszukuje sitodrukarza z doświadczeniem

Firma Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach poszukuje sitodrukarza z doświadczeniem

Następny temat

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp. Możesz się zalogować tutaj

Autor Wiadomość

Anna Piórek

Środa 21 Listopad 2018 12:34:43

Firma Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach produkująca specjalistyczne rozwiązania identyfikacyjne dla różnych gałęzi przemysłu – poszukuje sitodrukarza z doświadczeniem.

Nastawiamy się na długoterminową współpracę, w trakcie której oferujemy:
• Pracę w systemie dwuzmianowym na pełny etat z umową o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz posiadanych umiejętności
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
• Atrakcyjne świadczenia oraz pakiet dostosowanych do naszych potrzeb benefitów (m.in. pakiet Kultura-Rozrywka-Sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie itp.)

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn sitodrukowych - warunek konieczny
• Mile widziane wykształcenie techniczne min. średnie
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do kontaktu z chemią wykorzystywaną w trakcie produkcji
• Wysoko rozwinięte zdolności manualne i zmysł techniczny
• Znajomość narzędzi pomiarowych
• Stan zdrowia umożliwiający m.in. podnoszenie i przenoszenie cięższych przedmiotów, obsługiwanie maszyn itp.
• Elastyczność w podejściu, otwartość na zmiany w zakresie obowiązków, wynikające z faktu ciągłego rozwijania się Organizacji
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu czynności
• Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• Znajomość obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• Obsługa zaawansowanej, automatycznej linii do sitodruku (łącznie z procesem przygotowania sit)
• Dbanie o czystość na stanowisku pracy np. zgodnie ze standardem 5S
• Rozliczanie surowca, wyrobu gotowego oraz komponentów użytych podczas realizacji procesu
• Kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi procedurami
• Aktywny udział w odprawach oraz grupach roboczych
• Przygotowanie do dnia pracy poprzez analizę planu produkcyjnego i zgłaszanie co do niego zastrzeżeń
• Dbanie o maszyny i narzędzia do pracy
• Dbanie o terminowe konserwacje maszyn oraz należyte ich wykonanie
• Nieustanny proces pogłębiania wiedzy produkcyjnej i rozwijania swoich kompetencji
• Wprowadzanie do codziennej pracy usprawnień, które pomagają optymalizować procesy zachodzące w firmie

Więcej szczegółów dot. oferty znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na www.labels.pl w zakładce Kariera oraz o przesłanie CV na adres rekrutacja@labels.pl

Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje.

Warunkiem przejścia rekrutacji jest spełnienie wymienionych kryteriów, niezależnie od wieku, płci, narodowości czy stopnia niepełnosprawności.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu