Home / Archiwum / Rok 2012 / Gwiazdy Targów drupa - Katalog

Gwiazdy Targów drupa - Katalog

W roku drupy nikogo chyba nie dziwi, że dodatek specjalny do wydania lipcowo-sierpniowego „Świata DRUKU” nosi tytuł „Gwiazdy Targów drupa – Katalog”. Na jego łamach przedstawiamy prezentowane na tegorocznej drupie innowacyjne rozwiązania, zgłoszone nam przez ich producentów i dystrybutorów. Prezentacja tych „gwiazd” stanowi zaproszenie do organizowanego przez nas w roku drupy konkursu. Czytelnicy naszego czasopisma oraz Internauci będą mogli wybrać spośród zaprezentowanych w katalogu propozycji „Supergwiazdę targów drupa”. Głosowanie już trwa – rozpoczęło się wraz z momentem ukazania się dodatku, a zakończy 31 października br. Po zliczeniu wszystkich głosów wyłoniona zostanie Supergwiazda targów drupa. Firma, której „gwiazda” uzyska najwi ększą liczbę głosów pozwalającą na przyznanie tytułu Supergwiazdy, otrzyma pamiątkowy dyplom i kampanię promującą produkt-zwycięzcę, składającą się z możliwości zamieszczenia artykułu promocyjnego (jednostronicowego) lub reklamy całostronicowej w grudniowym wydaniu „Świata DRUKU” 2012 i kwartalnej emisji banera reklamowego (468×60 pikseli) w okresie grudzień 2012 – luty 2013 na www.swiatdruku.eu
Dodatek „Gwiazdy Targów drupa – Katalog” jest prezentowany bezpłatnie na łamach www.swiatdruku.eu w dziale Archiwum/Rok 2012 oraz na specjalnej podstronie www.swiatdruku.eu/konkurs z prezentacjami gwiazd drupowych.
Przygotowaliśmy również sondę pozwalającą na interaktywny kontakt z Internautami i oddanie przez nich głosu
na dane rozwiązanie.
Głosujący także mają szansę na nagrodę: wylosowane trzy osoby otrzymają półroczną prenumeratę „Świata DRUKU” na okres styczeń – czerwiec 2013 r., a kolejnym trzem sprezentujemy wydane przez nas kompendium typograficzne „Lettera magica”, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do podania własnych danych osobowych i kontaktowych podczas głosowania.
Można też zagłosować na wybraną przez siebie „gwiazdę” za pośrednictwem załączonego na ostatniej stronie kuponu, wysyłając go do nas faksem, pod numerem 42 6871299 (lub jego skan e-mailem, pod adresem biuro@swiatdruku.eu.
Zaprezentowanym „gwiazdom” życzymy wygranej w konkursie na Supergwiazdę targów drupa, a głosującym szczęścia w losowaniu!

0,00 zł

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Lettera Magica

W ciągłej sprzedaży posiadamy książkę LETTERA MAGICA – wydaną przez spółkę Polski Drukarz, autorstwa Krzysztofa Tyczkowskiego.
Przewodnik po sztuce typografii, przeznaczony dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem typograficznym, niezależnie od tego, czy mają przygotowanie plastyczne, czy też wykonują zawód grafika-projektanta opierając się głównie na intuicji i czerpiąc z gotowych wzorów. Książka cieszy się dużym uznaniem i jest chętnie kupowana przez adeptów sztuki typograficznej.
Cena zakupu: cena książki 45 zł + koszty pakowania i wysyłki 16,00 zł

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.