Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Adobe: pojedyncze aplikacje w Creative Cloud dla zespołów (CCfT) od zaraz

Adobe: pojedyncze aplikacje w Creative Cloud dla zespołów (CCfT) od zaraz

Firma Adobe ogłosiła nową ofertę przeznaczoną dla branży kreatywnej, dzięki której możliwe jest kupno dostępu do jednej z aplikacji desktopowych takich jak: Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC lub wielu innych dostępnych w ramach oferty Creative Cloud dla zespołów.

Od początku sierpnia Adobe oferuje dwa plany zakupu pakietów Creative Cloud dla zespołów: pełen pakiet zawierający 14 aplikacji desktopowych wraz z możliwością zaawansowanej współpracy pomiędzy różnymi urządzeniami i prezentacją swoich prac lub plan pojedynczej aplikacji wraz z 20GB przestrzeni dyskowej w chmurze oraz możliwość zaprezentowania prac na Behance, wiodącej społeczności internetowej dla branży kreatywnej.

 

Obie oferty Creative Cloud dla zespołów (CCfT) pozwalają na znaczne uproszczenie zarządzania licencjami oraz wdrożeń dla działów IT, a intuicyjny i łatwy w obsłudze portal Admin Console, umożliwia administratorowi proste dodawanie, śledzenie i przypisywanie stanowisk w organizacji – w ramach jednej umowy, w pełnym pakiecie

 

lub z pojedynczą aplikacją.

 

Nowy plan pojedynczych aplikacji dostarcza wiele korzyści, jakimi również cieszą się użytkownicy korzystający pełnego członkostwa w Creative Cloud dla zespołów. Klienci otrzymają aktualizacje do swoich ulubionych aplikacji desktopowych CC, zaraz po ich wprowadzeniu. Dzięki dostępowi do 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, będą mogli przechowywać i udostępniać swoje prace, zarówno w zespole jak i poza organizacją. Projektanci będą mogli również dostosowywać swoje portfolio do publikacji online w Behance ProSite, aby otrzymywać komentarze i opinie od członków globalnej społeczności branży kreatywnej. Obecnie w Behance znajduje się ponad 1,6 miliona kreacji z całego świata.

 

Nowa oferta Creative Cloud umożliwia zespołom zakup planu zawierającego najnowsze wersje aplikacji desktopowych z rodziny Adobe CC, w tym: Adobe Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC, Dreamweaver CC, Premiere CC Pro i inne.

 

Dostępne oprogramowanie Adobe posiada setki nowych funkcji.

 

Photoshop CC zawiera narzędzia wyostrzania obrazu i ulepszenia usprawniające przepływy w pracy kreatywnej. Camera Shake Reduction umożliwia korektę rozmyć powstałych na skutek ruchu aparatu, a co za tym idzie poprawia jakość obrazu. Kolejnymi narzędziami do inteligentnego wyostrzania są: Smart Sharpen, który redukuje efekt halo i szumu oraz Camera Raw 8 umożliwiająca wyostrzanie i korekcję obrazu.

 

Touch Type to narzędzie działające w Illustratorze CC, pozwalające projektantom na nowe i kreatywne rozwiązania w pracy z fontami. Teraz można przesuwać, skalować i obracać poszczególne litery, a one wciąż pozostaną edytowalne. Korzystanie z tej funkcji jest możliwe przy użyciu: myszki, pióra i urządzenia Multi-Touch. Illustrator CC zapewnia również możliwość malowania przy pomocy pędzla stworzonego ze zdjęcia. Różnorodne pędzle zawierają obrazy rastrowe, dzięki którym projektanci mogą tworzyć szybko, za pomocą kilku pociągnięć. Nowa architektura pozwala na jeszcze wyższą wydajność pracy z InDesign CC, a tryb edycji w przeglądarce w Adobe Muse CC – aplikacji do projektowania i publikacji stron www bez potrzeby wpisywania kodu – pozwala użytkownikom wprowadzać zmiany w już opublikowanej stronie, które potem mogą być przeglądane i akceptowane przez projektanta.

 

Adobe Premiere Pro CC oferuje montażystom wideo zupełnie nowe funkcje edycyjne, preferencje użytkownika i poprawki usprawniające pracę. Dodanie narzędzia Lumetri Deep Color Engine do Premiere Pro CC pozwala łatwo stosować bogate stopniowanie kolorów bezpośrednio w Adobe Premiere Pro CC. Nowa wersja Adobe After Effects zapewnia animatorom oraz artystom, zajmującym się efektami wizualnymi, więcej twórczych możliwości i pozwala im łatwo pracować w 3D z nowym narzędziem Live 3D Pipeline zintegrowanym z Maxon Cinema4D.

 

Twórcy i projektanci stron www mogą oczekiwać znaczących usprawnień w rodzinie narzędzi i usług Edge. Najnowsza wersja Edge Animate CC pozwala projektantom z niebywałą łatwością i precyzją tworzyć animacje i interaktywne treści, przy pomocy HTML, CSS i JavaScript. Użytkownicy Dreamweavera mogą oczekiwać wsparcia dla najnowszej wersji CSS za pośrednictwem intuicyjnego wizualnego edytora CSS Designer. Adobe Flash Pro CC pracuje teraz w 64-bitowej architekturze, dzięki czemu jest jeszcze szybszy i stabilniejszy.

 

Zarówno pełne pakiety jak i plany pojedynczych aplikacji są dostępne za pośrednictwem resellerów na całym świecie. Pełen pakiet jest również dostępny bezpośrednio na Adobe.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.