Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Fotolia by Adobe wspiera młode talenty

Fotolia by Adobe wspiera młode talenty

Trwają zapisy do kolejnej polskiej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Bank zdjęć Fotolia by Adobe ponownie jest partnerem wydarzenia i wspiera młodych twórców. Young Creatives Integrated to konkurs organizowany przez Klub Twórców Reklamy. Skierowany jest do młodych osób specjalizujących się w marketingu, komunikacji oraz do studentów. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najzdolniejszych, najlepiej rokujących młodych twórców.

Konkursy Young Creatives dają możliwość zmierzenia się z wyjątkowymi briefami oraz weryfikacją przez utytułowanych ekspertów z branży. Prace są oceniane przez dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, designerów, fotografików. Kolejne edycje Young Creatives są okazją do wymiany doświadczeń i przestrzenią, w której swoje umiejętności prezentują najbardziej utalentowani młodzi ludzie. Co roku we wszystkich wydarzeniach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób z Polski.

„Zdjęcia, ilustracje i filmy znajdujące się w naszych kolekcjach są źródłem inspiracji dla twórców branży reklamy, promocji i projektowania graficznego z całego świata - w tym Polski. Jestem pewna, że dostęp do 72 milionów plików uwolni potencjał twórczy, którego efektem będą spektakularne i zaskakujące projekty, zwłaszcza, że każdy uczestnik otrzymuje od nas po 10 kredytów do prac konkursowych” – mówi Beata Jaroszewska, dyrektor ds. marketingu Fotolia by Adobe w Polsce.

„Uczestnicy konkursu na wymyślenie i stworzenie pracy mają zaledwie 24 godziny. Dobór zdjęć do projektu w niektórych kategoriach jest bardzo ważny, dlatego możliwość korzystania z zasobów Fotolia by Adobe jest dużym wsparciem w pracy nad projektami” – dodał Daniel Kuber, Project Manager Young Creatives.
Termin zgłoszeń konkursowych upływa 8 lutego br. Następnie rozpoczną się eliminacje w 7 kategoriach: Print, Film, Design, Cyber, PR, Clients, które potrwają do 13 marca br.
Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w konkursie Young Lions podczas festiwalu w Cannes, w kategorii konkursowej odpowiadającej tematyką Kategorii, w której startowali w polskiej edycji Young Creatives.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już wkrótce, w dniach 6–8 marca 2020 r. w Rabce-Zdroju odbędzie się XVII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Warsztaty Młodych Edytorów”. Wydarzenie to łączy młodych, początkujących studentów oraz doświadczonych naukowców. Tematy wystąpień i warsztatów, odbywających się w ramach konferencji, obejmują zarówno edytorstwo tradycyjne, jak i redakcję tekstów, projektowanie publikacji drukowanych i elektronicznych, a także typografię i design. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym konferencji.

3 marca br. w Nadarzynie odbędzie się III konferencja „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji w strefach workShops, dwie konferencje: LabelInnovations oraz Packaging [R]evolutions, dziesięć stref tematycznych, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. Wszystkich zainteresowanych produkcją, dystrybucją, zakupem, designem, projektowaniem opakowań zapraszamy na Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które w dniach 1–2 kwietnia 2020 r. odbędą się w EXPO XXI Warszawa. Szczegóły na stronie: www.packaginginnovations.pl.

Informacja promocyjna

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.