Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny rozstrzygnięty

Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny rozstrzygnięty

Uczestnicy konkursu, ich nauczyciele oraz inne osoby im towarzyszące mieli także możliwość zwiedzić laboratoria ZTP oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami.

W dniu 15 marca 2017 r. w Zakładzie Technologii Poligraficznych odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Zwyciężył Kamil Rudnicki, uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu.

W pierwszym i drugim etapie konkursu wzięło udział ponad 800 uczniów z 43 szkół, a do ścisłego finału dostało się 41 uczestników z 14 szkół średnich. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich gości przez Kierownika Zakładu Technologii Poligraficznych, dr. hab. inż. Georgija Petriaszwili i Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji, prof. dr hab. inż. Andrzeja Kolasę, odbył się wyczekiwany przez wszystkich etap finałowy konkursu – test pisemny.
Uczestnicy konkursu, ich nauczyciele oraz inne osoby im towarzyszące mieli także możliwość zwiedzić laboratoria ZTP oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami, którzy służyli pomocą podczas trwania całego wydarzenia.
Po zakończeniu zwiedzania budynku ZTP rozpoczęła się prezentacja sponsorów – firm: HEIDELBERG, HUBER GRUP, KBA, 3M.
Na koniec zostały podane wyniki konkursu. Laureatem został Kamil Rudnicki, uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu. Piętnastka najlepszych finalistów otrzymała Dyplomy Finalisty, które uprawniają do przyjęcia ich na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia poza normalną procedurą rekrutacyjną. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali Certyfikaty Uczestnictwa oraz prezenty od sponsorów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu