Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny rozstrzygnięty

Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny rozstrzygnięty

Uczestnicy konkursu, ich nauczyciele oraz inne osoby im towarzyszące mieli także możliwość zwiedzić laboratoria ZTP oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami.

W dniu 15 marca 2017 r. w Zakładzie Technologii Poligraficznych odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Zwyciężył Kamil Rudnicki, uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu.

W pierwszym i drugim etapie konkursu wzięło udział ponad 800 uczniów z 43 szkół, a do ścisłego finału dostało się 41 uczestników z 14 szkół średnich. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich gości przez Kierownika Zakładu Technologii Poligraficznych, dr. hab. inż. Georgija Petriaszwili i Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji, prof. dr hab. inż. Andrzeja Kolasę, odbył się wyczekiwany przez wszystkich etap finałowy konkursu – test pisemny.
Uczestnicy konkursu, ich nauczyciele oraz inne osoby im towarzyszące mieli także możliwość zwiedzić laboratoria ZTP oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami, którzy służyli pomocą podczas trwania całego wydarzenia.
Po zakończeniu zwiedzania budynku ZTP rozpoczęła się prezentacja sponsorów – firm: HEIDELBERG, HUBER GRUP, KBA, 3M.
Na koniec zostały podane wyniki konkursu. Laureatem został Kamil Rudnicki, uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu. Piętnastka najlepszych finalistów otrzymała Dyplomy Finalisty, które uprawniają do przyjęcia ich na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia poza normalną procedurą rekrutacyjną. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali Certyfikaty Uczestnictwa oraz prezenty od sponsorów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu