Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny rozstrzygnięty

Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny rozstrzygnięty

Uczestnicy konkursu, ich nauczyciele oraz inne osoby im towarzyszące mieli także możliwość zwiedzić laboratoria ZTP oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami.

W dniu 15 marca 2017 r. w Zakładzie Technologii Poligraficznych odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Zwyciężył Kamil Rudnicki, uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu.

W pierwszym i drugim etapie konkursu wzięło udział ponad 800 uczniów z 43 szkół, a do ścisłego finału dostało się 41 uczestników z 14 szkół średnich. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich gości przez Kierownika Zakładu Technologii Poligraficznych, dr. hab. inż. Georgija Petriaszwili i Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji, prof. dr hab. inż. Andrzeja Kolasę, odbył się wyczekiwany przez wszystkich etap finałowy konkursu – test pisemny.
Uczestnicy konkursu, ich nauczyciele oraz inne osoby im towarzyszące mieli także możliwość zwiedzić laboratoria ZTP oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami, którzy służyli pomocą podczas trwania całego wydarzenia.
Po zakończeniu zwiedzania budynku ZTP rozpoczęła się prezentacja sponsorów – firm: HEIDELBERG, HUBER GRUP, KBA, 3M.
Na koniec zostały podane wyniki konkursu. Laureatem został Kamil Rudnicki, uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu. Piętnastka najlepszych finalistów otrzymała Dyplomy Finalisty, które uprawniają do przyjęcia ich na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia poza normalną procedurą rekrutacyjną. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali Certyfikaty Uczestnictwa oraz prezenty od sponsorów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.