Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Poznaliśmy zwycięzców konkursu o nagrodę Złotego Gryfa

Poznaliśmy zwycięzców konkursu o nagrodę Złotego Gryfa

Zwycięzcy XXI edycji konkursu o nagrodę Złotego Gryfa

W sobotę, 26 czerwca br. w hotelu The Westin Warsaw odbył się Bal Polskiej Izby Druku, podczas którego miała miejsce gala wręczenia nagród w XXI edycji konkursu o nagrodę Złotego Gryfa. „Świat DRUKU” był patronem medialnym tego prestiżowego wydarzenia.

Jury Konkursu w składzie: przewodniczący – Jerzy Petriaszwili (IMiP PW), Ryszard Czekała (Polska Izba Druku), Piotr Dobrołęcki (Polska Izba Książki), Maciej Hoffman (Stowarzyszenie Dziennikarzy i Wydawców REPROPOL), Stefan Jakucewicz (ekspert Polskiej Izby Druku), Andrzej Rowicki (ekspert ds. fleksografii), Andrzej Tomaszewski (Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego), Beata Pyś-Skrońska (Polska Izba Opakowań) i Bogdan Wyrzykowski (SIMP), podczas kwietniowego posiedzenia, po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs, postanowiła przyznać następujące nagrody Złotego Gryfa za rok 2020 w dziewięciu kategoriach produktowych:

– Produkt wielobarwny w oprawie prostej – Styl zakopiański Stanisława Witkiewicza – Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz;

– Produkt wielobarwny w oprawie złożonej – Samurai-Armour & Art. Sylwia Makris – Edica Sp. z o.o.;

– Produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej – What if? A co, gdyby? – Drukarnia Pozkal Sp. z o.o. Sp.k.;

– Produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej – H.C. Andersen – Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz;

– Produkt informacyjno-reklamowy – Chronariak Collector Box – Takt Sp. z o.o.;

– Czasopismo wielobarwne – MAYO line „Mayones Guitars & Basses” – Drukarnia WL Sp. z o.o.;

– Opakowanie z nadrukiem – Opakowanie kaszerowane „2 Masters” dla Dictador Sp. z o.o. – Takt Sp. z o.o.;

– Kalendarz – Kalendarz Tinta i przyjaciele – Drukarnia TINTA Zbigniew Szymański;

– Etykieta – Nalewka Wiśniowa „Etyfleksówka” – Etyflex Sp. z o.o.

Nagrodę „Diamentowego Gryfa 2020” otrzymali trzykrotni laureaci nagrody „Złotego Gryfa”. W tym roku były to firmy: Drukarnia Pozkal Sp. z o.o. Sp.k., Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz oraz Takt Sp. z o.o.

Przypomnijmy – celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pod względem jakości wykonania produktu poligraficznego. Produkty mogą zgłaszać zarównano ich wykonawcy (drukarnie) jak i ich właściciele (np. wydawcy lub firmy handlowe). Zostanie laureatem tej rywalizacji jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Zwycięzcy otrzymują statuetkę „Złotego Gryfa” wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach.

Wszystkim tegorocznym zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Relację z Balu Polskiej Izby Druku zamieścimy w kolejnym wydaniu „Świata DRUKU”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.