Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Amagraf na targach RemaDays Warsaw i PromoShow

Amagraf na targach RemaDays Warsaw i PromoShow

Firma Amagraf, oferująca swoim klientom urządzenia różnych producentów usprawniające produkcję poligraficzną i reklamową oraz zwiększające jej efektywność i wydajność, obecna będzie podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw (Nadarzyn, 1–3 lutego br.) na stoisku swojego partnera – Atrium Centrum Ploterowego. W podobny sposób (na stoisku Atrium) firma wystąpi na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku PromoShow 2023 (Warszawa, 8–9 lutego).

„Na stoisku naszego partnera, firmy Atrium, gdzie będziemy do dyspozycji podczas wszystkich dni targowych zarówno podczas targów RemaDays, jak również PromoShow, będzie można zobaczyć wiele pracujących urządzeń z naszej oferty, a także wiele ciekawych aplikacji, które mogą stać się dla wielu gości inspiracją. Chętnie odwiedzimy z naszymi klientami także stoiska innych producentów – mam tu na myśli firmy Canon czy Duplo, które również będą obecne na targach RemaDays Warsaw. To firmy, które są reprezentantami odrębnych gałęzi naszej oferty – chodzi o produkcyjny druk cyfrowy oraz możliwości jego wykańczania. Dzięki temu, że jesteśmy dostawcą multibrandowym, możemy zaoferować naszym gościom pokaz wielu urządzeń podczas jednej imprezy” – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

Już dziś firma Amagraf zapowiada, jakie ciekawe maszyny będą prezentowane na stoisku Atrium podczas targów RemaDays. Wśród nich znajdą się m.in. wielkoformatowe plotery: Mutoh PerformanceJet 2508, Mutoh XpertJet 1641 SR PRO i 1341 SR PRO, Mutoh XpertJet 1642WR, kompaktowy ploter drukujący w technologii DTF – Mutoh 628 wraz z shakerem oraz piecem do produkcji aplikacji gotowych do wgrzania przy oznakowywaniu odzieży lub gadżetów, ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) EFI PRO 16h, plotery tnące Summa F1612 i Summa S One Series D120 oraz ploter laserowy SF1390 i Allwin 3204 – ploter drukujący (3,2 m) do aplikacji outdoorowych, takich jak siatki maskujące, banery czy elementy kampanii billboardowych. Ponadto będzie można tam zobaczyć drukarkę do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF oraz drukarkę laserową OKI WT.

Z kolei na targach PromoShow goście odwiedzający firmę Amagraf będą mogli zobaczyć na stoisku Atrium ploter 1641 SR PRO, drukarkę do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF oraz drukarkę laserową OKI z białym tonerem w komplecie z prasą termotransferową.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.