Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Amagraf z tytułem Orła Poligrafii

Amagraf z tytułem Orła Poligrafii

Firma Amagraf poinformowała o uzyskaniu tytułu Orła Poligrafii i pierwszego miejsca w mieście Zgierz w tym plebiscycie. Jest on organizowany cyklicznie, w edycjach rocznych z uwzględnieniem podziału na branże, przez przedsiębiorstwo ImaGO! Polska. Jednocześnie Amagraf zapowiada swój udział w targach RemaDays Warsaw (Nadarzyn, 13–15 lutego br.) z ofertą sprzętu dla poligrafii i reklamy.

„Tytuł Orła Poligrafii to dla nas ogromne wyróżnienie ale też zaskoczenie, ponieważ skupiając się przede wszystkim na obsłudze klientów nie bierzemy udziału w tego rodzaju przedsięwzięciach – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – Szczególnie cieszy nas fakt, że pozytywne oceny danego przedsiębiorstwa są zbierane przez organizatora tego plebiscytu od klientów za pośrednictwem portali społecznościowych i branżowych. To bowiem oznacza, że jesteśmy przez nich doceniani. To dla nich ciągle się rozwijamy i dążymy do tego, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie zarówno w zakresie sprzedaży rozwiązań dla poligrafii, jak również serwisu, który dla rynku poligraficznego jest niezmiernie ważny”.

Jak podaje organizator plebiscytu, z zebranych ocen wyliczana jest średnia, zaś maksymalna ocena końcowa wynosi 10 punktów. Aby wziąć udział w programie, firma musi uzyskać co najmniej 8 punktów.

Najbliższą okazją do spotkania z firmą Amagraf i jej ofertą będą targi RemaDays Warsaw 2019, gdzie firma zaprezentuje przede wszystkim rozwiązania OKI, m.in. nowość – siedmiokolorowy ploter ekosolwentowy OKI M-64s z dodatkowym szarym kolorem, ploter ekosolwentowy e64s, drukarki z serii pro z białym kolorem oraz inne urządzenia. Nie zabraknie również urządzeń peryferyjnych takich jak plotery tnące, zgrzewarki i wiele innych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.