Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Brother DCP-L8450CDW: profesjonalne, kolorowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne

Brother DCP-L8450CDW: profesjonalne, kolorowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne

Firma Brother wprowadza na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne klasy profesjonalnej, model DCP-L8450CDW. Produkt wyróżnia się wysoką prędkością i wydajnością zarówno druku monochromatycznego, jak i w kolorze. Urządzenie dedykowane jest do środowisk biurowych, które potrzebują niezawodnych rozwiązań w zakresie obiegu dokumentów.

Brother DCP-L8450CDW oferuje funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Model drukuje z prędkością do 30 stron na minutę, zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze, a pierwszy dokument jest uzyskiwany w czasie krótszym niż 15 sekund. Maksymalna rozdzielczość druku urządzenia wynosi natomiast 2400 x 600 dpi.

 

DCP-L8450CDW jest kompatybilny z super wysokowydajnymi tonerami na 6 000 stron (czarny i kolorowy), które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Dodatkowo, urządzenie oferuje funkcje automatycznego, dwustronnego drukowania, skanowania i kopiowania, które pozwalają znacząco obniżyć zużycie papieru.

 

Wygodną i szybką obsługę urządzenia wielofunkcyjnego DCP-L8450CDW zapewnia intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 12,3 cm. Model jest wyposażony w dwa podajniki papieru, o łącznej pojemności 300 arkuszy (250 + 50),

 

a także można go uzupełnić również o opcjonalny podajnik na 500 arkuszy. Urządzenie jest wyposażone również w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy. Dodatkowo, produkt posiada wydajny skaner, który pozwala na skanowanie do sieci (tylko dla Windows®) oraz do FTP. Urządzenie firmy Brother oferuje również funkcję kopiowania z prędkością do 30 stron na minutę w czerni i bieli, jak również w kolorze.

 

Model DCP-L8450CDW umożliwia obsługę sieci przewodowej i bezprzewodowej. Oferuje także funkcję drukowania z i skanowania do szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone, za pośrednictwem usług Apple AirPrint oraz Google Cloud Print™. Produkt jest ponadto kompatybilny z Brother Solutions Interface (BSI) – otwartym interfejsem, który daje producentom oprogramowania możliwość tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań do zarządzania drukiem. Urządzenie posiada również 256 MB wbudowanej pamięci.

 

Model DCP-L8450CDW jest zgodny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.