Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / DTM Print poszerza ofertę materiałów etykietowych

DTM Print poszerza ofertę materiałów etykietowych

Dostawca rozwiązań dla specjalistycznych systemów druku – firma DTM Print – poszerzyła swoje portfolio o nowy materiał etykietowy DryToner Paper Semi-Gloss Colour Coated, uzupełniając tym samy specjalny pakiet rozwiązań przeznaczonych dla drukarek etykietowych LED Pro1040 i Pro1050 firmy OKI.

Nowy materiał jest oferowany w różnych kolorach. Został zaprojektowany z myślą o przyleganiu do metalu, tektury i większości tworzyw sztucznych. Jest to powlekany maszynowo, bezdrzewny papier do druku o półbłyszczącym wykończeniu, odznacza się wyjątkowo wysoką odpornością na ścieranie i kontakt z wodą. Warstwa wierzchnia jest wykonana z papieru z certyfikatem FSC. Podłoże to jest przeznaczone do użytku z elektrofotograficznymi drukarkami etykiet z suchym tonerem (jak np. kolorowa drukarka etykiet DTM CX86e) oraz maszynami z serii OKI Pro10.

Papier DTM DryToner Semi-Gloss Colour Coated sprawdzi się m.in. w etykietowaniu zestawów produktów, zawierających nieznacznie różniące się od siebie wersje poszczególnych produktów (jak np. suplementy diety). Powierzchnia etykiety może być zadrukowana metodą „full-bleed” (bez spadów) we wszystkich kolorach CMYK, możliwe jest także nakładanie wielokolorowych wzorów. DTM Print podkreśla, że zaletą nowych materiałów jest uzyskanie w pełni kolorowych etykiet, które nie tylko oszczędzają znaczne ilości tonera, a tym samym koszty druku etykiet, ale także pozwalają na pełnoarkuszowy druk bez spadów. W przypadku druku laserowego taka technika nie jest preferowana ze względu na skapywanie tonera z krawędzi etykiety, który może uszkadzać drukarkę. Jak przekonuje DTM Print, odpowiednim urządzeniem do wykańczania etykiet jest model DTM LF140e, które w razie potrzeby może laminować, przycinać do kształtu, usuwać ażur oraz docinać i nawijać gotowe etykiety na rolki.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.