Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Etykiety sztancowane do druku cyfrowego

Etykiety sztancowane do druku cyfrowego

Avery Zweckform wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, wprowadzając do oferty szeroki asortyment etykiet fabrycznie wykrojonych na arkuszach w formacie SRA3, przeznaczonych dla profesjonalnego druku cyfrowego – przetestowane i certyfikowane przez HP Indigo (technologia tuszu ciekłego). Etykiety są odpowiednie także do urządzeń wykorzystujących technologię suchego tonera, takich jak Xerox, Canon, Konica Minolta, Ricoh.

Spośród bogatego asortymentu materiałów i wykrojów można wybrać etykiety z papieru lub folii, dostępne są także arkusze posztancowane według popularnych rozmiarów i kształtów. W zależności od potrzeb można znaleźć dla siebie odpowiednie i korzystne rozwiązanie: etykiety produktowe, na butelki, do użytku zewnętrznego, a także znaki samoprzylegające.
Firma Avery Zweckform oferuje wiele gotowych posztancowanych wykrojów w różnych rozmiarach i kształtach: okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Jak podaje producent, powłoka etykiet PCL3, która została opracowana na potrzeby druku cyfrowego, zapewnia wysoką jakość wydruku z bardzo dobrą przyczepnością kolorów. Krawędź zabezpieczająca opracowana przez Avery Zweckform gwarantuje bezpieczeństwo maszyny, zabezpieczając ją przed wyciekami kleju. Ekonomiczne 100-arkuszowe opakowania zajmują mniej miejsca w magazynie.
W ofercie Avery Zweckform znajdują się High Quality, etykiety papierowe – sztancowane etykiety do oklejania produktów oraz tworzenia etykiet na butelki, wysyłkowych i znamionowych; do wyboru są etykiety papierowe, białe – trwałe i usuwalne, błyszczące i matowe, a także teksturowane, kremowe etykiety prążkowane. Firma oferuje także X-treme, etykiety foliowe – wytrzymałe i wodoodporne, z zaawansowanym technologicznie klejem; etykiety sztancowane do tworzenia oznaczeń zewnętrznych, np. na nietypowych i zakrzywionych powierzchniach; do wyboru: trwałe etykiety polietylenowe białe, matowe oraz etykiety srebrne poliestrowe, matowe. Z kolei High Performance, etykiety foliowe PET mają foliowy podkład o wysokiej wydajności, który zwiąksza sztywność arkusza, co gwarantuje płynne przechodzenie przez prasę; są odpowiednie do trwałego, długiego użycia np. na produktach czy oznaczeń zewnętrznych; do wyboru są etykiety poliestrowe białe matowe i przezroczyste oraz przezroczyste błyszczące, trwałe i samoprzylegające.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.