Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Ideashirt.pl, Koruma, MCC Medale, Zing w PIAP

Ideashirt.pl, Koruma, MCC Medale, Zing w PIAP

Ideashirt.pl, Koruma, MCC Medale, Zing to nowi członkowie PIAP, którzy na przełomie 2015/2016 roku zdecydowali się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

„Jako Ideashirt.pl zdecydowaliśmy się na przystąpienie do PIAP, gdyż jesteśmy przekonani o skuteczności Izby w zakresie przepływu informacji oraz ofert podmiotów z branży artykułów reklamowych. Liczymy, że poprzez współpracę z PIAP rozwój naszej firmy będzie oparty na innowacyjności zaczerpniętej z najnowszych trendów, o których na bieżąco informuje PIAP. Mamy nadzieję, że rozpoznawalność naszej oferty znacząco zwiększy się głównie w zakresie agencji reklamowych, które stanowią coraz większy odsetek naszych klientów” - mówi Michal Błauciak menadżer ds. sprzedaży Ideashirt.pl.

„Cieszę się, że mogliśmy przystąpić do PIAP-u. Wierzę, że da nam to możliwość zbliżenia się do klientów, którzy do tej pory nie znali naszej oferty. Mam nadzieję, że wielu partnerów ceniących bezpieczeństwo znajdzie u nas produkty, które może oferować swoim klientom. Jestem przekonany że przystąpienie do Izby „otworzy” nam wiele drzwi, do których nie mieliśmy jeszcze okazji dotrzeć” – mówi Łukasz Janczarek, właściciel Koruma.

„Przystąpiliśmy do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w celu zwiększenia rozpoznawalności w Polsce i za granicą. Działania podejmowane przez PIAP mają wpływ na zwiększenie świadomości marki MCC MEDALE, a w konsekwencji oferowanych przez nas medali pod indywidualne zamówienia" - mówi właściciel MCC Bartłomiej Pakuła.

„Mamy świadomość, że nawet najbardziej kompleksowa oferta produktowa w dzisiejszych czasach nie wystarczy. Możliwości jest tak wiele, że niekiedy trudno wybrać to jedno, najlepsze rozwiązanie. Dlatego współpraca z firmami reklamowymi o zróżnicowanym profilu jest dla nas niezmiernie ważna a właśnie PIAP oferuje takie rozwiązanie” – mówi Agnieszka C.-Gralak, Product Manager w firmie Zing.

Ideashirt.pl jest drukarnia tekstylną (druk cyfrowy DTG na drukarkach Kornit, sitodruk, sublimacja) oraz hafciarnią oferującą szeroki zakres znakowania odzieży oraz akcesoriów. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom on-line klienci na wielu platformach e-commerce (ideashirt.pl, firmoweciuchy.pl, ideamug.pl, ideacap.pl) mogą dokonywać zamówień przez internet - szybko i wygodnie. Zamówienia są realizowane już od jednej sztuki, a agencje reklamowe mogą swoim klientom przesyłać wizualizacje oraz formularze zamówień, co w znacznym stopniu przyspiesza obsługę klienta i ogranicza nieprawidłowości.

Firma Koruma istnieje na rynku od 2011 roku i zajmuje się sprzedażą produktów zabezpieczających karty zbliżeniowe oraz paszporty biometryczne. Skuteczność działania zastosowanej technologii RFID STOP została potwierdzone przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną TÜV. Jakość i solidność oferowanych produktów oraz usług doceniono także za granicą, co zaowocowało sprzedażą do tak odległych państw jak USA, Kanada, czy też Australia. Firma Koruma pracuje cały czas nad nowymi rozwiązaniami, czego owocem są nowe produkty, m.in. etui antyszpiegowskie na telefon SilentPocket oraz portfele Tap&Go (specjalna funkcja, która ułatwia korzystanie ze zbliżeniowej karty miejskiej lub karty dostępowej do budynku w przypadku, gdy w portfelu umieszczone są także zbliżeniowe karty płatnicze). Oferowane produkty to różnego rodzaju etui na karty, portfele, torby oraz inne akcesoria podróżne. Produkty z funkcją zabezpieczającą RFID STOP przed niepowołanym dostępem stają się pożądanym artykułem promocyjnym.

Firma MCC Medale to odlewnia metali zajmująca się wytwarzaniem wysokiej jakości medali sportowych i okolicznościowych, pinsów oraz breloków. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu może zaoferować wiele produktów w wysokim standardzie. Nowoczesny park maszynowy, którym firma dysponuje, pozwala na uzyskanie wysokiej jakości odlewów docenianych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Zing to dystrybutor papieru i materiałów opakowaniowych. Spółka jest w 100% polską firmą i działa w sektorach: Paper, Packaging i Logistics. W jej stałej są m.in. papiery bezdrzewne i drzewne (powlekane i niepowlekane), kartony graficzne i opakowaniowe, papiery i koperty ozdobne, papiery samokopiujące i samoprzylepne, podłoża do druku cyfrowego i wielkoformatowego. Klientom firma proponuje nie tylko bogatą ofertę, ale przede wszystkim rozwiązania wspierające funkcjonowanie ich firm. Jej zespół jest profesjonalnie przeszkolony, aby doradzać w optymalnym wyborze podłoży drukowych, w każdej technice drukowania.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 160 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.