Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Kompletny zestaw do produkcji znaków drogowych

Kompletny zestaw do produkcji znaków drogowych

W Polsce z każdym rokiem przybywa nowych dróg, także miasta to teren, gdzie powstają nowe trakty, dokonywane są przebudowy i remonty. Związana z tym infrastruktura, a więc m.in. produkcja znaków drogowych, stanowi szerokie pole do działania dla firm poligraficznych. Potrzebny jest jednak odpowiedni sprzęt, który pomoże spełnić konkretne, bardzo surowe normy dotyczące oznakowania.

Jednym z rozwiązań jest cyfrowa drukarka EFI H1625-RS, wykorzystująca atramenty 3M. Urządzenie to pozwala na produkcję zarówno oznakowania tymczasowego, niecertyfikowanego, takich jak znaki bezpieczeństwa czy informacji turystycznych, jak i znaków drogowych, które muszą spełniać określone warunki dotyczące certyfikowanych kolorów, odpowiedniej odblaskowości, odporności na blaknięcie, itd. Technologia cyfrowa gwarantuje stały i niski koszt produkcji w każdym nakładzie, od jednego do setek egzemplarzy, zaś przeznaczone do tej maszyny atramenty 3M zostały zaprojektowane i przetestowane w kierunku zapewnienia stałej jakości i wydajności. Polski dystrybutor rozwiązań EFI, firma Atrium Centrum Ploterowe, podaje, że drukarka EFI H1625-RS spełnia wymagania ASTM dotyczące współczynnika odbicia i koloru, wydruki są suche od razu po wydrukowaniu, dzięki czemu można je poddać natychmiastowej obróbce lub montażowi, ponadto model ten zapewnia niski poziom odpadów. Jest to drukarka produkcyjna o wydajności do 18 m2/h na nośniku o szerokości 122 cm w trybie druku certyfikowanego. Umożliwia druk bezpośrednio na materiałach odblaskowych bez etapów poprzedzających i następujących po procesie, oszczędzając czas, obniżając koszty transportu i zwiększając zyski.

W zestawie do produkcji znaków drogowych nie może zabraknąć stołowego plotera tnącego Summa F. Ten wielonarzędziowy system tnąco-frezujący znajduje zastosowanie od poligrafii przez reklamę po produkcję przemysłową. W skład serii Summa serii F wchodzi kilka modeli o różnych rozmiarach stołów roboczych: Summa F1612, Summa F1432, Summa F1832, Summa F3230 oraz Summa F3232.

Niezbędny jest również laminator, dobrym rozwiązaniem jest wydajny model Neolt Shield. Urządzenie to ma wbudowaną sprężarkę, gwarantującą ciągły i stały docisk rolek laminujących. Zaawansowane systemy kontroli automatycznie dostosowują parametry pracy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.