Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Na Fespie 2022 nie zabraknie marek Durst, Vanguard oraz Elitron

Na Fespie 2022 nie zabraknie marek Durst, Vanguard oraz Elitron

Tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo zbliża się wielkimi krokami, a liczba firm (w tym wielkich, globalnych graczy) zapowiadających swój udział w tym wydarzeniu wskazuje, że będzie to jedna z największych edycji. W Berlinie w dn. 31 maja – 3 czerwca swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy Durst, Vanguard oraz Elitron, o czym informuje firma LFP Industrial Solutions, polski dystrybutor rozwiązań tych marek.

Niespodzianki od Durst

Na stoisku będzie można zapoznać się z możliwościami nowej maszyny drukującej P5 oraz innych rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego, a także skorzystać z indywidualnych pokazów oprogramowań Durst, które usprawniają pracę w drukarniach. To nie jedyne atrakcje szykowane przez producenta z Tyrolu – po raz pierwszy na targach Fespa pojawią się rozwiązania przeznaczone dla segmentu etykiet i opakowań giętkich. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z flagowym modelem z platformy Durst Tau RSC.

Vanguard w drodze na szczyt

Targi Fespa 2022 to idealna okazja bliższego poznania dokonań amerykańskiej marki Vanguard Digital Printing Systems, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na międzynarodowym rynku poligraficznym. Potwierdzeniem tego jest rosnąca liczba instalacji –co tydzień uruchamiane jest kolejne urządzenie (w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano blisko 800 maszyn). Przez ostatnie lata firma stopniowo rozszerzała swoje portfolio, wzbogacając je nie tylko o kolejne maszyny płaskie UV LED, ale także o rozwiązania typu roll-to-roll oraz single pass. W związku z ekspansją firmy Vanguard przygotował ciekawą ofertę skierowaną na rynek europejski.

Rozwiązania do cięcia od Elitron

W przestrzeniach Messe Berlin nie zabraknie także ekspozycji marki Elitron, która na swoim stoisku zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu cięcia, frezowania oraz bigowania. Wśród nich zostanie zademonstrowane przełomowe urządzenie Kombo SDC+ 31.32 służące do cięcia dużych formatów, rolek oraz materiałów sztywnych. Zostało ono wyposażone w podajnik rolowy, a także w innowacyjny system wizyjny Seeker System PRO, w całości zaprojektowany, opracowany i opatentowany przez firmę Elitron. Oprócz standardowego wyposażenia, model ten posiada wiele innych dodatkowych funkcji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kongres Etykiety Samoprzylepne już za nami, ale my nie zasypiamy gruszek w popiele i już dziś zapraszamy na XI Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która w tym roku odbędzie się w dniach 8–9 września w Hotelu Klimczok w Szczyrku. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program pełen ciekawych wystąpień specjalistów oraz przestrzeń do integracji. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu na stronie http://tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/.
Sektory etykiet i tektury falistej pomimo oczywistych różnic mają wspólny pierwiastek – dlatego przygotowujemy specjalny dodatek do letniego wydania „Świata DRUKU” pt. „Świat opakowań i etykiet – trendy, perspektywy, wyzwania”. Publikacja, która tradycyjnie ukaże się na rynku w sierpniu br., będzie zawierała gros interesujących treści z zakresu tektury falistej i litej oraz etykiet samoprzylepnych (w tym relację z czerwcowego Kongresu).
Dodatek ten trafi do rąk prenumeratorów naszego miesięcznika, będzie dystrybuowany na konferencji w Szczyrku oraz na wielu wydarzeniach branżowych i innych, powiązanych z potrzebami poligraficznymi, aż do wyczerpania nakładu.

Można już bezpłatnie rejestrować udział w Festiwalu Marketingu. Tegoroczna, 14. już edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku, odbędzie się w dn. 14–15 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas wydarzenia ofertę zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Omet – producent wąsko- i średniowstęgowych maszyn do druku etykiet i opakowań giętkich, 24 czerwca br. uroczyście zainaugurowała działalność Parku Innowacji i salonu wystawowego o powierzchni 1,5 tys. m2. Obiekt znajduje się w Molteno (północne Włochy), tuż obok powstałej w ubiegłym roku nowej siedziby firmy. Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 150 gości, oficjalnie zaprezentowano także nową maszynę do druku fleksograficznego – KFlex.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.