Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Na Fespie 2022 nie zabraknie marek Durst, Vanguard oraz Elitron

Na Fespie 2022 nie zabraknie marek Durst, Vanguard oraz Elitron

Tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo zbliża się wielkimi krokami, a liczba firm (w tym wielkich, globalnych graczy) zapowiadających swój udział w tym wydarzeniu wskazuje, że będzie to jedna z największych edycji. W Berlinie w dn. 31 maja – 3 czerwca swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy Durst, Vanguard oraz Elitron, o czym informuje firma LFP Industrial Solutions, polski dystrybutor rozwiązań tych marek.

Niespodzianki od Durst

Na stoisku będzie można zapoznać się z możliwościami nowej maszyny drukującej P5 oraz innych rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego, a także skorzystać z indywidualnych pokazów oprogramowań Durst, które usprawniają pracę w drukarniach. To nie jedyne atrakcje szykowane przez producenta z Tyrolu – po raz pierwszy na targach Fespa pojawią się rozwiązania przeznaczone dla segmentu etykiet i opakowań giętkich. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z flagowym modelem z platformy Durst Tau RSC.

Vanguard w drodze na szczyt

Targi Fespa 2022 to idealna okazja bliższego poznania dokonań amerykańskiej marki Vanguard Digital Printing Systems, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na międzynarodowym rynku poligraficznym. Potwierdzeniem tego jest rosnąca liczba instalacji –co tydzień uruchamiane jest kolejne urządzenie (w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano blisko 800 maszyn). Przez ostatnie lata firma stopniowo rozszerzała swoje portfolio, wzbogacając je nie tylko o kolejne maszyny płaskie UV LED, ale także o rozwiązania typu roll-to-roll oraz single pass. W związku z ekspansją firmy Vanguard przygotował ciekawą ofertę skierowaną na rynek europejski.

Rozwiązania do cięcia od Elitron

W przestrzeniach Messe Berlin nie zabraknie także ekspozycji marki Elitron, która na swoim stoisku zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu cięcia, frezowania oraz bigowania. Wśród nich zostanie zademonstrowane przełomowe urządzenie Kombo SDC+ 31.32 służące do cięcia dużych formatów, rolek oraz materiałów sztywnych. Zostało ono wyposażone w podajnik rolowy, a także w innowacyjny system wizyjny Seeker System PRO, w całości zaprojektowany, opracowany i opatentowany przez firmę Elitron. Oprócz standardowego wyposażenia, model ten posiada wiele innych dodatkowych funkcji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.