Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowy hybrydowy ploter LED UV w ofercie Atrium

Nowy hybrydowy ploter LED UV w ofercie Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe poszerzyła ofertę o ploter hybrydowy LED UV Artemis, dostępny w wersjach 5 m, 3.2 m i 2.2 m. Ta hybrydowa drukarka do zadruku bezpośredniego na materiałach zarówno sztywnych, jak i elastycznych (opcja rolowa) jest pierwszym tego typu rozwiązaniem Artemis w portfolio dystrybutora maszyn z Opola. Jakie są jego cechy szczególne?

Technologia LED UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Ploter jest w stanie obsłużyć szerokie spektrum materiałów: szkło, ceramikę, metal, tekturę, skórę, tapety, folie, PVC, PP, PE.

Artemis hybrydowy LED UV jest przeznaczony przede wszystkim dla drukarń przemysłowych i producentów oznakowań, a także innych usługodawców działających w branży poligraficznej.

Jak podkreśla dystrybutor, zastosowanie magnetycznego napędu liniowego gwarantuje wyższą jakość druku oraz stabilną pracę urządzenia. Maszyna pozwala drukować kilka arkuszy jednocześnie, bez przerw i potrzeby wymiany mediów, co zwiększa wydajność produkcji.

Ploter hybrydowy LED UV Artemis drukuje kolorami CMYK, kolorami spotowymi, kolorem białym oraz lakierem uszlachetniającym wydruk. Jest to jednostka o polach roboczych 500, 320 lub 220 cm i rozdzielczości 1440 dpi.

Ploter wyposażony jest w szybkie głowice Konica Minolta 1024i. Wersja plotera Artemis 500 cm osiąga prędkość aż 169 m2/h, zaś wersja 320 – 105 m2/h.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.