Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / OKI i Amagraf na Film Video Foto

OKI i Amagraf na Film Video Foto

Po raz pierwszy w swojej historii OKI wraz ze swoim dystrybutorem – firmą Amagraf, pojawi się jako wystawca na Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto, których 21. edycja będzie odbywać się od 12 do 14 kwietnia w Łodzi. OKI i Amagraf zaprezentują wielkoformatowy ploter solwentowy, urządzenia z białym tonerem oraz przeznaczone do drukowania aplikacji neonowych.

Targi Film Video Foto to miejsce prezentacji najnowszych produktów i innowacyjnych rozwiązań dla zawodowców oraz amatorów fotografii i wideofilmowania. To również możliwość spotkania z ekspertami i testowania sprzętu.

„Branża fotograficzna coraz częściej korzysta z rozwiązań wykorzystywanych do tej pory wyłącznie w poligrafii. Wiele firm z tego sektora usamodzielnia się i kupuje własne urządzenia, a inne chcą być na bieżąco z ofertą w zakresie maszyn drukujących by móc poszukiwać drukarń, które spełnią ich oczekiwania pod względem jakości i wydajności sprzętu. Podczas tegorocznej edycji targów RemaDays szczególną uwagę fotografów odwiedzających nasze stoisko przykuwały wydruki z plotera wielkoformatowego OKI ColorPainter E64s, a także aplikacje do podświetleń (backlit) oraz wydruki obrazów (canvas - zarówno poliestrowe jak i bawełniane). To stało się dla nas inspiracją do podjęcia decyzji o wzięciu aktywnego udziału w targach skierowanych właśnie do tej branży”, mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną edycję studiów Podyplomowych „Inżynieria Produkcji w Poligrafii” w roku akademickim 2020/2021. Ich celem jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw, zakładów poligraficznych, nauczycieli szkół o kierunku poligraficznym oraz innych pracowników związanych z przemysłem poligraficznym i opakowaniowym. Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Niemiecka firma KHS ogłosiła, że jej system Innopack Kisters oferuje teraz możliwość zbiorczego owijania puszek na żywność i napoje w papier, co stanowi alternatywę dla folii termokurczliwych i opakowań kartonowych.

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tys. zł. Prace konkursowe przyjmowane są do 25 września br. (liczy się data otrzymania prac przez organizatora), a ogłoszenie wyników nastąpi 22 października br. podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.