Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Oferta firmy Amagraf na Festiwalu Marketingu 2022

Oferta firmy Amagraf na Festiwalu Marketingu 2022

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15 września br.) firma Amagraf zaprezentuje maszyny do zadruku tkanin w technologii DTF, różnego rodzaju grafik wielkoformatowych, a także urządzeń do zadrukowywania gadżetów podczas tegorocznego. Podczas tej imprezy – na stoisku Atrium Centrum Ploterowego – Amagraf, dystrybutor urządzeń z oferty tej firmy, będzie do dyspozycji wszystkich gości, prezentując najnowsze rozwiązania do druku, przeznaczone do produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych.

„Miło nam będzie prezentować ofertę skierowaną do drukarń i agencji reklamowych wspólnie z naszym partnerem – firmą Atrium. Wśród promowanych przez nas urządzeń będą znane już i cenione na rynku maszyny, dlatego zapraszamy wszystkich do spotkania z nami podczas tej imprezy” – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

Wśród urządzeń, które będą prezentowane, znajdzie się m.in. Mutoh PerformanceJet 2508UF – wielkoformatowy ploter płaski LED-UV o wymiarach 1250 × 2540 mm z ruchomą bramą karetki. Łączy on w sobie zestaw zaawansowanych funkcji, które – jak podkreśla dostawca – maksymalizują wydajność urządzenia: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), nośniki o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 g/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących. Dzięki zastosowanej technologii UV-LED – zdaniem producenta – jest on idealnym wyborem, pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować dostęp do wysokomarżowych zleceń z użyciem koloru białego. „Urządzenie to, oferujące druk z białym kolorem i lakierem – mówi Piotr Alwingier – prezentowane było po raz pierwszy na stoisku firmy Amagraf w 2020 roku podczas targów RemaDays Warsaw i już wówczas wzbudziło duże zainteresowanie”.

Poza tym goście będą mogli zobaczyć najnowsze plotery DTF, pozwalające na druk o podwyższonej odporności na tkaninach – modele: DTF Mutoh 628 (do realizacji dużych nakładów) oraz DTF 30 (przeznaczony do mniejszych serii). Kolejnymi rozwiązaniami, jakie będą mogli zobaczyć zwiedzający Festiwal Marketingu będą eko/żywiczne plotery 1341SR Pro i 1641SR Pro zapewniające – jak podkreśla Mutoh, ich producent – wysoką wydajność i łatwość obsługi, a przede wszystkim umożliwiające produkcję proekologicznych (z certyfikatem GreenGuard Gold oraz Oeko-Tex) grafik wewnętrznych i zewnętrznych. „Co więcej – podkreśla Piotr Alwingier - plotery te osiągnęły wysokie notowania, w stosunku do maszyn konkurencyjnych, w testach analityków niezależnej instytucji Keypoint Intelligence”.

Na stoisku będą odbywać się również prezentacje najnowszych ploterów sublimacyjnych firmy Mutoh – m.in. modelu XpertJet 1642WR, a także urządzeń peryferyjnych do wykańczania oraz urządzeń marki Summa (m.in. stół tnący Summa F1612).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.