Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Opakowanie whisky z kraftlinera Metsä Board

Opakowanie whisky z kraftlinera Metsä Board

Produkowany przez Metsä Board biały niepowlekany kratfliner został wybrany przez The Helsinki Distilling Company jako materiał na opakowanie jej nowej whisky Helsinki White Dog. Pudełko ma podkreślać charakter marki poprzez połączenie materiału pochodzenia naturalnego z luksusowym wykończeniem. Wykonała je firma Starcke z Finlandii.

Zastosowanie tektury MetsäBoard Natural WKL Bright o gramaturze 120 g/m2 na opakowaniu Helsinki White Dog skomentował Ilkka Harju, Packaging Services Director Metsä Board: „Użyto lekkiej tektury na fali mikro, której wszystkie warstwy są wykonane z MetsäBoard Natural WKL Bright. Na opakowaniu nie zastosowano żadnego nadruku, bowiem elementy projektu graficznego są wykonane w całości przy użyciu folii tłoczonej na gorąco, co umożliwiło uzyskanie równowagi między organiczną powierzchnią a metalicznymi elementami z folii”.

Fiński koncern papierniczy zamierza przedstawić swoją ofertę lekkich tektur z pierwotnych mas włóknistych podczas targów FachPack, które odbędą się w Norymberdze w dniach 25-27 września. Metsä Board zaprezentuje tam także swoje usługi z dziedziny projektowania opakowań, a także swój najnowszy produkt – tekturę z ekobarierą MetsäBoard Pro FSB EB1. Jej specjalna warstwa barierowa jest wytwarzana z surowców odnawialnych, nadaje się do recyklingu, jest biodegradowalna i została opracowana specjalnie dla gastronomii.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.