Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Premiera plotera sublimacyjnego Mutoh na targach RemaDays

Premiera plotera sublimacyjnego Mutoh na targach RemaDays

Mutoh XpertJet 1642 WR

Podczas zbliżających się targów RemaDays Warsaw (Nadarzyn, 23–25 marca 2022 r.) na stoisku firmy Atrium Centrum Ploterowe zostanie po raz pierwszy zaprezentowany ploter sublimacyjny Mutoh XpertJet 1642 WR. Jak podaje wystawca, na rozbudowanej ekspozycji uwagę gości będą przyciągać liczne plotery o różnorodnym zastosowaniu oraz media do druku marki Ikonos.

Mutoh XpertJet 1642 WR to następca wielokrotnie nagradzanego modelu ValueJet 1638WX opartego na nowej platformie drukarek XpertJet. Drukarka XPJ-1642WR jest wyposażona w dwa zupełnie nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej kropli piezo, które zapewniają najlepszą w swojej klasie dokładność umieszczania punktów. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving firmy Mutoh, nowe głowice drukujące zapewnią wyjątkową jakość druku przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Nowa drukarka oferuje ponadto bogactwo istniejących i zupełnie nowych podstawowych technologii Mutoh.

XpertJet 1642WR w pigułce:

 • Druk atramentowy na bazie wody do 1625 mm
 • Zupełnie nowa technologia głowicy drukującej AccuFine na pokładzie
 • Podwójny zysk: szybkość i jakość
 • Nowa technologia I-screen weaving zapewnia wyjątkową jakość druku (druk bez paskowania)
 • Cztery różne wysokości głowicy drukującej
 • Wbudowana przednia jednostka suszenia mediów
 • Prędkości produkcyjne: 10 - 15 - 30 - 41 - 52 i 61 m²/h
 • Konfiguracja 4 kolorów
 • Podświetlany stół roboczy do sprawdzania widoczności zadania
 • Niezrównana użyteczność dzięki wielu nowym unikalnym technologiom rdzenia Mutoh
 • Ulepszona obsługa i transport mediów
 • Gotowy do druku wielkoseryjnego: zmotoryzowane systemy odbierające 30, 40 lub 100 kg
 • Drukowanie przyjazne dla środowiska - wysoki poziom bezpieczeństwa operatora
 • Zbieranie pozostałości atramentu z wymiennymi filtrami.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.